Pika nona tygodniowy rozkad rozgrywek
WTOREK 20.4

17.30, GKS Tychy - Radomiak Radom
Fortuna 1. Liga, Polsat Sport News

17.55, Pogo Szczecin - Grnik Zabrze
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

17.55, Warta Pozna - Rakw Czstochowa
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport 2

18.25, RB Lipsk - FC Koeln
Bundesliga, Eleven Sports 1, Eleven Sport 4

18.25, Hamburger SV - Karlsruher SC
2.Bundesliga, Eleven Sports 2

20.25, Lech Pozna - Lechia Gdask
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, TVP Sport

20.25, lsk Wrocaw - Podbeskidzie Bielsko-Biaa
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport 2

20.25, Bayern Monachium - Bayer Leverkusen
Bundesliga, Canal+ Premium

20.25, Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
Bundesliga, Eleven Sports 1

20.25, Arminia Bielefeld - FC Schalke 04
Bundesliga, Eleven Sports 3

20.40, Hellas Werona - ACF Fiorentina
Serie A, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

20.55, Chelsea FC - Brighton & Hove Albion
Premier League, Canal+ Family

22.30, Liga+
Magazyn pikarski, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

RODA 21.4

16.55, FK Pardubice - Sparta Praga
Liga czeska, Polsat Sport News

17.55, Zagbie Lubin - Wisa Krakw
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

17.55, Jagiellonia Biaystok - Stal Mielec
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport 2

18.25, AC Milan - US Sassuolo
Serie A, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

18.25, 1.FC Heidenheim - VfL Bochum
2.Bundesliga, Eleven Sports 3

18.55, Tottenham Hotspur - Southampton FC
Premier League, Canal+ Premium

19.55, Real Betis - Athletic Bilbao
La Liga, Eleven Sports 1

20.25, Piast Gliwice - Legia Warszawa
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

20.25, Cracovia - Wisa Pock
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport 2

20.25, Borussia Dortmund - Union Berlin
Bundesliga, Eleven Sports 3

20.40, Juventus FC - Parma Calcio
Serie A, Eleven Sports 2

20.40, Spezia Calcio - Inter Mediolan
Serie A, Eleven Sports 4

21.10, Aston Villa - Manchester City
Premier League, Canal+ Premium

21.10, Olympique Lyon - AS Monaco
Puchar Francji, Polsat Sport News

21.55, Cadiz CF - Real Madryt
La Liga, Eleven Sports 1

22.30, Liga+
Magazyn pikarski, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

CZWARTEK 22.4

18.25, AS Roma - Atalanta Bergamo
Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

18.55, Atletico Madryt - SD Huesca
La Liga, Eleven Sports 2

19.55, Ajax Amsterdam - FC Utrecht
Eredivisie, Polsat Sport Extra

20.40, SSC Napoli - Lazio Rzym
Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

20.55, Leicester City - West Bromwich Albion
Premier League, Canal+ Family

20.55, Granada CF - SD Eibar
La Liga, Eleven Sports 2

21.55, FC Barcelona - Getafe CF
La Liga, Canal+ Sport 2

PITEK 23.4

17.30, Widzew d - Grnik czna
Fortuna 1. Liga, Polsat Sport

17.55, Rakw Czstochowa - lsk Wrocaw
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

18.25, Eintracht Brunszwik - FC Erzgebirge Aue
2.Bundesliga, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

20.25, Podbeskidzie Bielsko-Biaa - Lech Pozna
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

20.25, FC Augsburg - FC Koeln
Bundesliga, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

20.55, Arsenal FC - Everton FC
Premier League, Canal+ Family

20.55, Stade Reims - Olympique Marsylia
Ligue 1, Eleven Sports 2

SOBOTA 24.4

10.15, Stan Futbolu
Magazyn pikarski, TVP Sport

11.10, GKS Katowice - Grnik czna
Ekstraliga kobiet, TVP Sport

12.30, Korona Kielce - KS d
Fortuna 1. Liga, Polsat Sport

12.55, SSV Jahn Regensburg - Hamburger SV
2.Bundeliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

13.25, Liverpool FC - Newcastle United
Premier League, Canal+ Sport 2

14.55, Grnik Zabrze - Wisa Pock
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

14.55, Genoa CFC - Spezia Calcio
Serie A, Eleven Sports 3

15.25, VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
Bundesliga, Canal+ Premium

15.25, FSV Mainz - Bayern Monachium
Bundesliga, Eleven Sports 1

15.25, FC Schalke 04 - Hertha Berlin
Bundesliga, Eleven Sports 2

16.10, Real Valladolid - Cadiz CF
La Liga, Eleven Sports 4

16.55, FC Metz - Paris Saint-Germain
Ligue 1, Canal+ Family, Eleven Sports 3

17.25, Zagbie Lubin - Piast Gliwice
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

18.25, West Ham United - Chelsea FC
Premier League, Canal+ Premium

18.25, Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, Eleven Sports 2

18.25, Valencia CF - CD Alaves
La Liga, Eleven Sports 4

18.25, GKS Katowice - Skra Czstochowa
eWinner 2. Liga, TVP Sport

19.55, Wisa Krakw - Cracovia
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

19.55, PSV Eindhoven - FC Groningen
Eredivisie, Polsat Sport News

20.40, US Sassuolo - Sampdoria Genua
Serie A, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

20.55, Sheffield United - Brighton & Hove Albion
Premier League, Canal+ Sport 2

20.55, Real Madryt - Real Betis
La Liga, Eleven Sports 2

22.00, Liga+
Magazyn pikarski, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

23.00, Eleven Gol Live
Magazyn pikarski, Eleven Sports 1

NIEDZIELA 25.4

04.35, Portland Timbers - Houston Dynamo
Major League Soccer, Polsat Sport News

10.00, Wysoki Pressing
Magazyn pikarski, Canal+ Sport

11.00, Cafe Futbol
Magazyn pikarski, Polsat Sport

12.25, Warta Pozna - Jagiellonia Biaystok
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

12.25, Benevento Calcio - Udinese Calcio
Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

12.30, GKS Jastrzbie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Fortuna 1. Liga, Polsat Sport

12.55, Wolverhampton Wanderers - Burnley FC
Premier League, Canal+ Family

12.55, OGC Nice - Montpellier HSC
Ligue 1, Eleven Sports 2

13.55, SD Huesca - Getafe CF
La Liga, Eleven Sports 3

14.40, Stal Mielec - Pogo Szczecin
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3

14.55, Leeds United - Manchester United
Premier League, Canal+ Sport

14.55, Inter Mediolan - Hellas Werona
Serie A, Eleven Sports 1

14.55, ACF Fiorentina - Juventus FC
Serie A, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

15.25, RB Lipsk - VfB Stuttgart
Bundesliga, Canal+ Family

15.55, Sparta Praga - SFC Opawa
Liga czeska, Polsat Sport

16.10, Villarreal CF - FC Barcelona
La Liga, Canal+ Sport 2

17.00, Angers SCO - AS Monaco
Ligue 1, Canal+ Sport

17.25, Lechia Gdask - Legia Warszawa
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Premium, TVP Sport

17.25, Manchester City - Tottenham Hotspur
Puchar Ligi Angielskiej, Eleven Sports 1

17.55, Borussia M'Gladbach - Arminia Bielefeld
Bundesliga, Eleven Sports 3

17.55, Cagliari Calcio - AS Roma
Serie A, Eleven Sports 4

18.25, Celta Vigo - Osasuna Pampeluna
La Liga, Canal+ Sport 2

18.25, Sevilla FC - Granada CF
La Liga, Eleven Sports 2

18.25, Bohemians Praga 1905 - Slavia Praga
Liga czeska, Polsat Sport

19.30, Liga+ Extra
Magazyn pikarski, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3

19.55, Aston Villa - West Bromwich Albion
Premier League, Canal+ Sport

20.40, Atalanta Bergamo - Bologna FC
Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

20.55, Athletic Bilbao - Atletico Madryt
La Liga, Canal+ Sport 2

20.55, Olympique Lyon - LOSC Lille
Ligue 1, Eleven Sports 2

20.55, Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar
Eredivisie, Polsat Sport News

21.00, Turbokozak
Magazyn pikarski, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3

23.15, Eleven Gol Live
Magazyn pikarski, Eleven Sports 1

PONIEDZIAEK 26.4

18.25, Torino FC - SSC Napoli
Serie A, Eleven Sports 1

20.00, Ekstraklasa po godzinach
Magazyn pikarski, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

20.30, Magazyn Fortuna 1. Ligi
Magazyn pikarski, Polsat Sport Extra

20.40, Lazio Rzym - AC Milan
Serie A, Eleven Sports 1

20.55, SD Eibar - Real Sociedad
La Liga, Canal+ Sport 2

23.00, Jej Wysoko Premier League
Magazyn pikarski, Canal+ Sport