Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  SupportSatTv Awatar s---r
  Dołączył
  Jul 2007
  Przegląda
  opolskie
  Posty
  1,348

  Domyślnie F**ck turkish script-kiddies

  Wczoraj w późnych godzinach wieczornych miał miejsce największy cybernetyczny atak polskich hakerów. Celem ataku padły tureckie strony rządowe. Nieformalna grupa udostępniła manifest, będący wytłumaczeniem dla ich poczynań.

  Balansując na granicy prawa polskiego jak i tureckiego, postanowiliśmy działać. Nie podoba nam się fakt, podmieniania przez tureckich "script kiddies", wszystkich witryn bazujących na gotowym, ogólnodostępnym oprogramowaniu. Nie mamy zamiaru tolerować, rosnącej ilości włamań, które serwują tureccy pseudo-hakerzy, wykorzystujący tylko i wyłącznie znane powszechnie luki, oraz gotowe rozwiązania (exploity). Tureckie władze nie chcą, bądź też nie są w stanie zająć się własnymi internetowymi wandalami, zatem my, naszym atakiem mamy zamiar uświadomić im, że nie są bezkarni. Oko za oko zab za zab !

  [IMG][/IMG]

  Podmienionych zostało okolo 20 stron rządowych, 25 stron edukacyjnych, oraz ponad 250 stron wielu roznych firm. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż sprawcami ataków są hakerzy o pseudonimach: G997, ElusiveN, cOnd, Pr0metheuS, Adish, 0in, Mario_VS i suN8Hclf. Osoby te twierdzą również, iż nie mają nic wspólnego z sobotnim atakiem na witrynę sądu w Wałbrzychu, którego dokonali ich znajomi. Polscy hakerzy zapewniają, iż w razie odwetu, atak na tureckie strony i serwery będzie powtarzany.


  Źródło: hacking.pl
  there is no dick in the village iwo5

 2. #2
  SupportSatTv Awatar Wojteq
  Dołączył
  Dec 2007
  Przegląda
  Polska
  Posty
  302

  Domyślnie

  heh no czytałem o tym na hacking.pl Fajnie fajnie

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •