Nowe usługi w ofercie n na kartę

31 sierpnia 2011 roku Cyfrowy Dom wprowadza do dystrybucji kolejne dwie nowe usługi w ofercie n na kartę. Pierwszą z nich jest usługa telewizyjna n na kartę 2 m-ce z dekoderem ITI-5800 dodatkowo z tunerem DVB-T na USB Dongle (dostępna do wyczerpania zapasów). Z kolei druga to usługa telewizyjna n na kartę 3 m-ce z modułem dostępu warunkowego nCAM HD. Zestawy będą dostępne w sprzedaży w Cyfrowym Domu począwszy od przyszłego tygodnia. Ceny sprzedaży produktów n na kartę przez ITI Neovision są dostępne na stronie n.pl.


Usługa telewizyjna n na kartę 2 m-ce z dekoderem ITI-5800 dodatkowo z tunerem DVB-T na USB Dongle

Usługa będzie oferowana w postaci zestawu zawierającego prawo do korzystania z usług telewizyjnych n na kartę przez 2 miesiące oraz odnowiony dekoder HD ITI-5800 wraz z tunerem naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w postaci dongle'a USB, wszystko razem w jednym opakowaniu
oznakowanym specjalną naklejką
Usługa telewizyjna n na kartę 3 m-ce z modułem dostępu warunkowego nCAM HD

Usługa będzie oferowana w postaci zestawu zawierającego prawo do korzystania z usług telewizyjnych n na kartę przez 3 miesiące oraz moduł dostępu warunkowego nCAM HD, przeznaczony do wykorzystania w telewizorach wyposażonych w tuner satelitarny (ze złączem CI/CI+) lub w dekoderach sat posiadających gniazdo na moduły dostępu warunkowego (CI/CI+). Opakowanie w pudełku typu DVD:Jednocześnie od dnia 1 września 2011 oferta n na kartę zostaje rozszerzona o dwa nowe kanały HD, razem dostępnych jest ich 14. Do Pakietu Domowego HD oraz do pakietu bez opłat dołączony zostanie kanał TVP1 HD. Do Pakietu Premium HD dołączony zostanie kanał Romance HD.