Odnowione nboxy z kartami 3m TNK HD


1 grudnia 2010 r. wprowadzono tańsze dekodery dla TNK HD. Na razie dostępne są ich niewielkie ilości. Przewidywana cena detaliczna w sklepach to 249-269 zł brutto. ADB model ITI 5800S to używany, biały nbox telewizji n, który przeszedł kompletną renowację u producenta. Posiada 12 miesięczną gwarancję ITI. Dekodery sprzedawane są w zestawie z kartami TNK HD na 3 miesiące.


Uruchomienie sprzedaży używanych dekoderów nbox HDTV za około 250 zł do tego z pełną ofertą Telewizji na kartę HD przez 3 miesiące o wartości blisko 40 zł/m-c to jedna z najtańszych ofert na rynku, bo wynika z tego, że telewizja n pozbywa się białych dekoderów za 130 zł.
Przypomnijmy, że Telewizja na Kartę HD to unikalna oferta 35 kanałów telewizyjnych (w tym 12 w jakości HD) dostępnych bez umowy, bez abonamentu, na zasadzie doładowania – tak prosto jak telefon na kartę. Oferta telewizji na kartę HD podzielona jest na dwa pakiety – Pakiet Domowy HD i Pakiet Domowy HD Premium.

Dotąd w zestawie za 398 zł sprzedano nowy odbiornik combo satelitarno-naziemny ADB 2850ST z kartą kodową w systemie Conax z aktywnymi przez 3 miesiące dwoma pakietami - Domowy HD oraz Domowy HD Premium.

W skład Pakietu Domowego HD za 19,90 zł/m-c wchodzą następujące kanały:

TVN HD, TVN HD+1, TVN, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TVN Meteo,
TVN CNBC Biznes, TVN 7, TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Sport,
Discovery Channel, Religia.tv, TV 4, Kino Polska, Disney Channel, Disney XD,
Da Vinci Learning, AXN, Wojna i Pokój, Eska TV, Eurosport, nSport.

W skład Pakietu Domowego HD Premium za 19,90 zł/m-c wchodzą następujące kanały:

TVP HD, nSport HD, Eurosport HD, MGM HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, Nat Geo Wild HD, MTVNHD, BBC HD, Filmbox HD.