Roczne karty TNK za 169złJuż wkrótce w sprzedaży pojawią się roczne karty TNK w systemie Conax dla pakietu kanałów Telewizji na kartę. Karta TNK na okres 372 dni ma kosztować 169zł. Karta ta powinna od 1 marca 2010 zastąpić karty TNK na okres 3 miesięcy, które zostaną całkowicie wycofane. W sprzedaży pozostaną karty 1-miesięczne, które będą dostępne jako zestawy startowe TNK razem z wybranymi dekoderami (teraz, np. z ADB-1180S). Pozostaną też karty TNK na 6 miesięcy. Od 1 marca będą też miłe i niemiłe niespodzianki od TNK.

Na razie nieoficjalnie wiadomo, że prawdopodobnie przybędą aż 4 nowe kanały, w tym od dawna zapowiadany kanał TV4, który ma już załączoną identyfikację systemu CAID Conax dla TNK. Inne kanały będą miłym zaskoczeniem. Niewątpliwie ma to wpłynąć na gwałtowny wzrost zainteresowania ofertą Telewizji na kartę, która ku zaskoczeniu decydentów w ITI doskonale radzi sobie na rynku i będzie rozwijana, bo mniej kosztuje niż droższa opcja jaką jest telewizja nowej generacji n.

Od 1 marca będzie też niemiła niespodzianka, bo mają podrożeć doładowania TNK, przy czym Ci, którzy zapłacą na dłuższy okres wyjdą na tym tak jak dotąd
satkurier