Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  SupportSatTv Awatar s---r
  Dołączył
  Jul 2007
  Przegląda
  opolskie
  Posty
  1,348

  Domyślnie Szukam Adobe Acrobat Reader......

  Szukam Adobe Acrobat Reader najlepiej w jakiej nowszej, polskiej wersji. Wersje podstawową lub pełniejszą ale razem z crackiem.

 2. #2
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Dragon_87
  Dołączył
  Jun 2006
  Posty
  653

  Domyślnie

  Adobe Acrobat 8 Professional PL + działający crack.

  Dostępna jest już do pobrania najnowsza wersja programu Adobe przeznaczonego do tworzenia i obróbki dokumentów - Acrobat 8.0 Professional.

  Dokumenty Adobe PDF zachowują dokładny wygląd i zawartość oryginałów, wraz z ich czcionkami i grafikami; mogą być drukowane, wysyłane pocztą elektroniczną lub udostępniane w Internecie. Dokumenty PDF mogą być wyświetlane na platformach Microsoft Windows, Mac OS, Linux czy też na platformach mobilnych (WM, PalmOS, Symbian).

  Dzięki zautomatyzowanemu zestawowi narzędzi do przeglądania i komentowania można przeglądać dokumenty, dodawać komentarze, zatwierdzać dokumenty za pomocą podpisów elektronicznych i wykonywać wiele innych czynności przy pomocy poczty elektronicznej lub przeglądarki internetowej.

  Wśród wielu nowości w Acrobat 8.0 Professional znajdziemy między innymi odświeżony, bardziej intuicyjny interfejs, lepszą konwersję plików w formatach AutoCAD do PDF, możliwość trwałego usuwania niechcianych informacji znajdujących się np. w komentarzach formatu PDF, archiwizacja poczty do formatu PDF współpracująca z klientem pocztowym Microsoft Outlook i narzędziem do pracy grupowej Lotus Notes czy zapisywanie plików w formacie Microsoft Word. Dostępna jest również opcja umożliwiająca aktywację zaawansowanych możliwości dla darmowego czytnika Adobe Reader, pozwalająca na zapis elektronicznych form w trybie offline.


 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •