Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na wyświetlaczu oN
witam,padł mi openbox s9 przy wgrywaniu softu,na wyświetlaczu jest napis oN,już tak miałem i nie było problemu z wgraniem nowego softu,reanimowałem go wieloma programami typu,reanimator openbox czy Ariva200Upgrader i ciągle ten sam napis;Open Serial Port..
Sync to serial port..
Target not connect or target is error status!
zaznaczam że kabelek jest dobry a z kompem wszystko ok bo reanimowałem dboxa2
Prosze o pomoc,pozdrawiam
bodzio
Odpowiedz
znalazłem coś takiego

Â?ciągacie ten program AIO OPENBOX S9 HD by MUFI tam wszystko w nim jest.Klik continiuar klik programas klik loader
tu podajemy dumpa z paczki.Potem next włącz tunka do prądu i czekamy 2 min.Ja uwaliłem 6 razy tunka i tylko ten program pomógł.Zrób to rozważnie a będzie ok.Pozdrawiam
Odpowiedz
zrobiłem wszystko jak mi poleciłeś,mam ten program zapodałem dumpa i taki napis się pojawia
Set stb memory error
bodzio
Odpowiedz
witam,nadal jestem w martwym punkcie nic nie pomaga,żaden program reanimacyjny,czy ktoś ma jakiś pomysł,pozdrawiam
bodzio
Odpowiedz
ściągnij taki program Sat4fun Openbox S9 Rs232 loader. Zobacz czy masz komunkicje po RS
Odpowiedz
KAbel nullmodem i program ariva
Odpowiedz
to już przerabiałem kilkanaście razy i ciągle to samo a kabel jest dobry bo robiłem dboxa
bodzio
Odpowiedz
też właśnie walczę z s9, brak komunikacji po RS różnymi programami i na różnych kompach. Jutro otwieram pokrywę i zobaczymy Smile
Odpowiedz
witam oto moje spostrzeżenia jeśli na wyświetlaczu jest napis ON i nie można nic zrobić?,tylko serwis,swojego openboxa s9 w końcu naprawiłem koszt 50 zł.
bodzio
Odpowiedz
mam problem jak powyżej. Ma ktoś namiary gdzie można naprawić? zaistniały problem? na wyświetlaczu oN i lekko od czasu do czasu mrugnie czerwona dioda
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości