If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    ____†____
    Przegląda
    UK

Domyślnie PS3 cech04 - martwa

Panowie nie ma YLOD'a. Konsola sie wlacza, brak jest grafiki, po kilku/kilkunastu sekundach sie wylacza normalnie do standby (czerwone swiatelko). po kilku odpaleniach wiatraki konsoli wlaczaja sie na najwyzszy bieg. Odpalilem konsole w trybie recovery i kiedy probuje zaktualizowac soft zakancza sie bledem przy 4% (oczywiscie wszystko na TV jest tutaj wyswietlone, dziwne).
    Konsola do wczoraj nie byla otwierana. Pasta podmieniona, lekko wygrzane procesory, problem dalej sie pojawia.

Jest jakas mozliwosc postawic ja na nogi?

..::SatTV User:..

Domyślnie

a powiedz mi czy miałeś wcześniej jakiegoś softa pirackiego typu kmeaw czy jakos tak?

czy tylko oryginał? Jak oryginał to skąd ściągałeś aktualizacje. Wiesz że starszej na nowszą nie wgrasz?
    Także zwróć na to uwagę no i sprawdzałbym zawsze przed wgraniem sumy md5 czy jakoś tak bo nie wiadome co to moze byc najlepiej ściągać z zaufanego źródła.

Pewnie padł bootloader i masz lipę cech04 to fat z dyskiem 40 czy 80? bo kiedyś też miałem chyba 04 ale z cechj04

oczywiście wgrywasz softa przez port usb najbliżej napędu blueray?

____†____
    Przegląda
    UK

Domyślnie

konsola nie poddala sie prawdopodobnie zostala uszkodzona pamiec i za nic nie chce wspolpracowac.

soft ktory byl w konsoli to 3.65, bez jakichkolwiek udziwnien a mniemam ze konsola dostala softa z wlasnej aktualizacji psn. softy ktore chcialem wgrywac takze pochodzily z PSN.

A teraz dostala mi sie druga sztuka ktora wskazuje caly czas przegrzewanie systemu z proba lotu za pomoca wiatraka a nastepnie zakancza prace migajaca czerwona dioda. Model: chlebak dwa porty usb.

..::SatTV User:..

Domyślnie

No to w drugiej masz YLOD to sam nic nie zrobisz musi iść na rebailing. A z tą pierwszą to nie wiem. Napisz na forum stricte Playstation. I do polskiej obsługi Playstation ew. do działu techniczenego ps zadzwoń i zapytaj się wszystkiego tak raczej będzie najłatwiej

____†____
    Przegląda
    UK

Domyślnie

Tak jak pisalem padla pamiec i raczej wszystko w kosz. Zostaje jako dawca.

W drugiej musze umuwic sie na warsztat na wymiane kulek. Czekam tylko na siatke oraz kuleczki z olowiem bo te ekologiczne...

Uprawnienia umieszczania postów