If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    ..::SatTV User:..

Domyślnie TV Samsung UE40C6710

Czy ktoś posiada wiedzę dlaczego w tym telewizorze zakupionym w Niemczech nie mogę odbierać na aktualnym opłacanym polsatowskim module CI takich programów jak TVN, TVN Sidem i parę innych programów z pakietu familijnego.Przez 1 rok programy te odbierałem normalnie z problemami ale były. Problem pojawił się po zainstalowaniu nowego firmowego programu od samsunga przez satelitę.Dużo programów niema w ogóle nazwy
    jak np. Tvp2 ,Polsat film ,Polsat play i parę innych.Samsung Polska twierdzi że niema pojęcia bo oni nie wprowadzili tego modelu na polski rynek. Samsung w Niemczech twierdzi że nie ten telewizor nie odbiera polskich programów mimo w programie w telewizorze jest w oprogramowaniu Polska jako kraj do wybrania.Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego tak jest i jaka jest na to rada. Nadmieniam że na dekoderze dołączonym oddzielnie stojącym starym z przed około 15 lat bez HD także zakupionym w Niemczech posiadam wszystkie programy.

Pozdrawiam wszystkich czytających J.G.

Domyślnie

przywróć do ustawień fabrycznych i zaprogramuj na nowo kanały

Uprawnienia umieszczania postów