Witam,
Zwracam się do was z prośbą o odpowiedź na moje zapytania, które umieszczam poniżej, przepraszam na wstępie jeśli kogoś urażę ale nie moge znaleźć żadnych odpowiedzi na moje zapytania.1.Jak się najlepiej zabezpieczyć jeśli jestem klientem i otrzymuje sharing od danego biorcy np. jeśli biorca wpadnie to zapewne będą mieli rowniez moje dane w sensie logi połączeń do serwera i po tym mogą mnie odnalesc jesli jestem polaczony z domową siecią??

2. Czy dużo tuner pobiera transferu w przykładowym mieściącu? jak wygląda sprawa jeśli by tuner był podpięty do sieci za pomocą routera na karte sim, która nie jest nigdzie zarejestrowana? warto bawic się w takie cos?

3.Czy istnieje sposób aby tuner łączyl się przez siec tor np. skonfgiuruje tak połączenie w routerze aby dany tuner łączył się przez tora, jesli da sie to czy nie będzie jakiś lagów

4.Dlaczego niektózy na forach piszą że mają np. lagi czy tnie im sie telewizja podczas ogladania? od czego to zalezy jesli pobiera sie od dawcy sygnal?

5.Czy lista kanałów musi być aktualizowana co jakis czas jestli tak to dlaczego?

6.Czy lista kanałów pasuje do każdego tunera? czy każdy tuner ma inną listę kanałów oraz gdzie mogę znalezc najnowsza liste kanalow dla tunera dm 500s

7.jak zabepieczyc tuner przed wlamaniem?? zmiana hasel ftp, tunel itp???


8.Gdzie znajde najnowszy soft do dm500s oraz czy oprocz listy kanałów trzeba coś aktualizować??


9.

O co chodzi z tym protokołem, który jest najlepszy czyli cccam, newcamd, Oscam-Cccam