Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Czy warto

 1. #1

  Domyślnie Czy warto

  kaska
  WITAM!
  Poniższego maila dostałam kilkanaście dni temu. Bardzo sceptycznie nastawiona - weszłam w TO. Nie miałam już nic do stracenia. Posiadam pracę, która nie daje mi większego zadowolenia finansowego. Dlatego też zdecydowałam się zainwestować w ten system. Już po kilku dniach ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam na swoim koncie pierwsze pieniądze. Życzę Wam tego samego! Nie poddawajcie się i próbujcie!!! Wam też się powiedzie!!!
  Jest to pierwszy i ostatni mail, który dostaniesz! Ponieważ cenie sobie czas swój i Twój, drogi interesancie, stawiam na prostotę i szybkość działania, aby wszyscy tu zgromadzeni mogli się wzbogacić. Oczywiście ja też tego pragnę, dlatego im więcej osób tym więcej pieniędzy. Ale zacznijmy od początku a wszystkiego się dowiesz! Proszę nie podchodź do tego zbyt sceptycznie! Po prostu zastanów się nawet przez kilka dni, przecież nikt Cię nie pogania. A jeśli nie wrócisz za kilka dni możesz wyrzucać właśnie 15 000 w gotówce! Ten program działa już przez przeszło 2 lata w 40 krajach i tysiącami ludzi, którzy nie zapomną tego dnia, w którym wybrali właśnie ten sposób zarabiania pieniędzy! A co lepsze - TY TEŻ MASZ DZISIAJ TAKĄ SZANSĘ!
  Biznes plan, który chce Ci przedstawić działa perfekcyjnie przez cały czas. Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie będziesz przeglądał stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonić, klikać w banery, lub SPAMować, nie będziesz także płacić za reklamy, itp. W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały to problem masz z głowy, bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut, to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! Jeśli będziesz to robić sam, GWARANTUJE, że przez następne 30 dni wzbogacisz się o ok. 10 000/15 000 zł. przez twoje konto bankowe. Wiem, że to musi brzmieć jak oburzające a zarazem śmieszne stwierdzenie, szczególnie, jeśli nigdy nie miałeś(as) styku z taką ilością pieniędzy wcześniej, ale proszę, uwierz mi (jak mi nie chcesz uwierzyć to uwierz Robertowi T. Kiyosaki - najbogatszemu inwestorowi na świecie, który w dodatku nie ma pracy!), ten biznes może działać jak nic co wcześniej w twoim życiu! Przy następnych 3 krokach planu napisanego poniżej i przez kilka krótkich tygodni twojego życia przejdziesz totalną transformację! Proszę nie pozwól, aby twoja pierwsza sceptyczna myśl do tego planu zdruzgotała twoją finansową przyszłość!
  Jeśli zdecydujesz nie wziąć korzyści z życia - tej szansy zmiany na lepsze, to chce abyś wiedział(a), że szczerze będę szanować Twoja decyzje i zrozumiem ze miałeś(aś) swoje powody. Zatem życzę Ci szczęścia w przyszłości. Nikt nie powiedział, że nie możesz mieć wolności finansowej za to, co chciałbyś robić, kiedy chcesz to robić. Musisz niestety najpierw za to zapłacić odpowiednia cenę. Ale nie tutaj! Ceną tutaj jest akcja, którą podejmujesz - to proste! Jestem bardzo dumny, że mogę powiedzieć, iż jestem spokojny o moją finansową przyszłość i będę mógł wyżywić swoja przyszłą rodzinę. I wierze, że każda cena jest warta tego, by mieć taki duchowy spokój. To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w takim KRÓTKIM czasie. Jest pełno firm, które oferują Ci swój biznes, ale jestem tak pewny, że nie zarobisz nigdzie indziej takiego POWAŻNEGO DOCHODU. Ten program działa i nieważne, z jakiego kraju jesteś albo, w jakim przebywasz. Nie ważne ile masz lat. I na dodatek nie będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. Wszystko, czego potrzebujesz to:
  1) Konto w banku
  2) Około 20-30 minut twojego czasu
  Ten program zajmie Ci około 20 minut przygotowań. Po tym będziesz wolny i nie będziesz nic kompletnie robić. I na koniec staniesz na swoich nogach kilka tysięcy razy bogatszy. Wystarcza kilka tygodni z 20 minut roboty i już stajesz się bogatszy! Tak wiem, to brzmi za dobrze, żeby było prawdziwe. I tak najprawdopodobniej ja myślałem o tym zanim tego nie spróbowałem! Nawet, jeśli już kiedyś, podobny program, wydał Ci się skomplikowany, zostań z tym, poniżej, ale rób to tylko Ty i jak najlepiej potrafisz! Nie masz absolutnie nic do stracenia, a masz szanse zmienić swoje życie wraz z tą wielką sumą pieniędzy, które zarobisz w kilka tygodni!
  Proszę, bądź pewny, że przeczytasz całą tą stronę ... miej na to czas (jakieś 5minut)... i uwierz mi - nie będziesz zawiedziony! Mogę Ci to obiecać!! Jeśli nie masz teraz tych 5 minut zapisz tego maila i wróć, jeśli będziesz mieć czas.
  KROK1
  Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować 5 zł. Jak mówi Robert T. Kiyosaki: jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz! Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi!! Więc, jak NAJSZYBCIEJ przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą po prostu: ?przelew? Jeśli zachodzi konieczność wpisania odbiorcy, wpisz: ?przyjaciel? lub swoje dane. Gdy wyślesz 5 zł na pierwsze konto z poniższej listy, to po prostu możesz już się szeroooko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści!! Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy
  Oto obecna lista:
  1. Nr.konta: 53 1140 2004 0000 3002 4440 2161
  2. Nr.konta: 50 1020 5558 1111 1565 2230 0374
  3. Nr.konta: 50 1020 5558 1111 1565 2230 0471
  4. Nr.konta: 14 1940 1076 5367 8379 0000 0000
  5. Nr.konta: 53 1140 2004 0000 3002 4440 2161
  KROK 2
  Gdy już wysłałeś 5zł na konto znajdujące się na 1 miejscu listy, następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopie tego maila, po to by wysłać go ponownie korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie www - tak jak ja zrobiłem do np. 40 osób. !!UWAGA!! Kopia, którą wyślesz musi zawierać Twój NUMER KONTA na ostatnim miejscu tej listy - musisz skasować numer 1 i przemieścić wszystkich o jedną pozycje do góry tak, abyś Ty był na miejscu ostatnim.
  UWAGA! Możesz też założyć swoją podstronę w tym serwisie. Wystarczy, że podasz w formularzu, który sie pojawi po naciśnieciu na poniższy link swój numer konta a system samodzielnie wyrzuci pierwsze konto z listy a Twoje wrzuci jako ostatnie - reszta tekstu pozostanie bez zmian. System poda Ci unikalny adres swojej strony. I ten musisz po prostu jak najintensywniej reklamować - to cała filozofia.
  UTWÓRZ SWOJĄ STRONE W SYSTEMIE
  UWAGA! Nie bądź za bardzo chciwy, aby dać swój numer konta na pozycje 1 żeby szybciej zarobić! TO NIE DZIAŁA W TEN SPOSÓB! Jeśli zrobisz to, to po prostu zmniejszysz ilość ludzi, którzy zainwestują w twoje konto. Popatrz:, gdy jesteś teraz na 1 miejscu i wyślesz do 40 osób tego maila to tylko te 40 osób będzie o tym wiedziało. A gdy będziesz na 5 to te 40 osób wyśle tego maila następnym 40 osobom, tak jak Ty i wtedy przesuniesz się na 4 pozycje i tak dalej. Czyli 40 osób jak będziesz na 5, 40 osób jak będziesz na 4 itd. Co daje 40x40x40x40x40= ??? (policz!) i tyle właśnie osób będzie o tym programie wiedzieć, gdy będziesz na 1 pozycji!!! A gdy będziesz na 1 pozycji to już wiesz, co będzie)
  Więc.. .Proszę, grajmy fair play, a wtedy prawdziwe pieniądze przyjdą same! Bądź pewny, że grasz uczciwie! Ten program nie kosztuje nic oprócz 30 minut twojego czasu i inwestujesz w niego 5 zł... jeśli będziesz wszyscy będziemy uczciwi to każdy będzie DOSTAWAŁ PIENIĄDZE!!No i tyle
  I jeszcze troszkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje maile, będziesz na np. 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to, by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy. Jak długo będziesz wysyłać maile do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, ze średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5% dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do rożnych osób, możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40 = 5). Ale tym razem Twoje konto bankowe przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), wiec dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosła Twoje konto bankowe na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, że udzieli się 125 osób (12.5% z 1000 = 125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto bankowe na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udzielą (12.5% z 5 000 = 625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie Twoje konto bankowe na 1 pozycje! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, że 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000 = 3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!! (3125 x 5zl)
  Zatem, jak Twoje konto bankowe znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Myślisz, że inni ludzie nie będą inwestować? Oni myślą identycznie jak Ty lub ja... lecz jak ja zainwestuje, to Ty też i inni również! Jak każdy zainwestuje po 5 zł to każdy też na tym zyska!! Wszyscy zainwestują swoje 30 minut i jakieś drobne 5 zł, aby zyskać ponad 15 000 złotych w kilka dni!
  Pamiętaj, to było na przykładzie 12,5 % tak, więc 35 osób, z 40, które otrzymają ten list nie zrobią absolutnie nic oprócz skasowania tego maila! Jakkolwiek, jeśli pójdziesz z tym planem i wyślesz maile do ludzi, którzy CHCĄ ZAROBIĆ przez Internet to twoja stawka wyniesie nie 12,5% a wzrośnie do ok 25% Ale zauważ, że tobie te stawki pokazane są wtedy, gdy wyślesz 40 maili, to wyobraź sobie co się stanie jak wyślesz np. 500 takich maili! Uwierz mi, bardzo dużo ludzi wysłałoby tyle i o wiele więcej, aby przynajmniej troszkę się wzbogacić!!

 2. #2
  SupportSatTv Awatar s---r
  Dołączył
  Jul 2007
  Przegląda
  opolskie
  Posty
  1,348

  Domyślnie

  Już to albo coś podobnego przerabialiśmy tu na forum.
  Wniosek był taki: pic na wodę
  there is no dick in the village iwo5

 3. #3

  Domyślnie

  mozna zaryzykowaci 5zł ton nic jedno piwko mnie co ty na to

 4. #4
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar toom1
  Dołączył
  Sep 2006
  Przegląda
  Pyrlandia
  Posty
  72

  Domyślnie

  A ja myślałem , że tzw."piramidki" już wyszły z mody bo brakuje naiwnych
  [SIGPIC][/SIGPIC]LECH JEST TAM GDZIE JEGO WIARA

 5. #5
  SupportSatTv Awatar s---r
  Dołączył
  Jul 2007
  Przegląda
  opolskie
  Posty
  1,348

  Domyślnie

  danielbyk, powiedz mi czemu by nie można rozesłać tego "listu" wstawiając swoj numer konta jako drugi niewpłacając tych 5zł??
  there is no dick in the village iwo5

 6. #6
  SupportSatTv Awatar Wojteq
  Dołączył
  Dec 2007
  Przegląda
  Polska
  Posty
  302

  Domyślnie

  Kolejne łańcuchy i inne takie... Ludzie dają się naprawde robić w h*** ,a najwiecej korzystają cali "wymyślacze" tych łańcuchów. Może ktoś z was skojarzy, ja czytałem nawet gdzies o tym. Sposoby na konta na rapidshare całkiem legalne, Uzbieranie punktów. Kolesie wrzucali na rapida swoje poradniki jak zdobyć konta, a za każde ściągnięcie mieli punkty, no i ludzie ściągali te poradniki, oni punkty zbierali, a w poradnikach było własnie o tym zeby te punkty zbierać

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •