Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Dec 2007
  Posty
  5

  Domyślnie Microsoft uruchomił w Polsce portal MSN

  Microsoft uruchomił w Polsce portal MSN

  Microsoft udostępnił wersję beta polskiej edycji swojego międzynarodowego portalu internetowego – MSN. Oficjalna premiera polskiej wersji MSN odbędzie się wiosną 2008 roku. Przy tworzeniu zawartości merytorycznej portalu Microsoft współpracuje z Agorą, właścicielem m.in. portalu Gazeta.pl.
  Microsoft prowadzi dalsze prace nad rozwojem portalu i jego zawartości, rozbudowując kanały i moduły oraz poszerzając zawartość merytoryczną. Prace mają na celu stworzenie funkcjonalnego i odpowiadającego na oczekiwania polskich użytkowników produktu internetowego. W tym celu firma planuje zbierać opinie i uwagi użytkowników testowej wersji beta serwisu MSN, którzy będą mogli podzielić się z Microsoft swoimi doświadczeniami z pracy z portalem.
  - Uruchamiając portal MSN w Polsce udostępniamy polskim użytkownikom bazę newsów, modułów rozrywkowych, komunikator internetowy Windows Live Messenger, darmową pocztę internetową Windows Live Hotmail i wiele innych serwisów i usług. Na tym etapie pracy nad portalem i jego zawartością cenimy sobie bardzo wszelkie napływające do nas opinie użytkowników i wykorzystamy je do stworzenia możliwie najbardziej funkcjonalnej wersji ostatecznej portalu MSN - mówi Michał Kostrzewa, szef działu produktów MSN w polskim oddziale Microsoft.

  Obecnie w portalu można znaleźć bieżące informacje z kraju i ze świata, informacje biznesowe, sportowe, prognozę pogody oraz elementy rozrywkowe. W najbliższych miesiącach Microsoft rozbuduje zawartość portalu o kolejne moduły i usługi.

  Przy tworzeniu zawartości merytorycznej portalu Microsoft współpracuje z firmą Agora, która dostarcza MSN bieżący kontent merytoryczny ze swoich serwisów internetowych – informacje i newsy. Firma nawiązała również na terenie Polski współpracę ze swoimi międzynarodowymi i regionalnymi partnerami – firmami Starlounge i Foreca.  Żródło;Microsoft MSN AGORA

 2. #2
  ..::SatTV User:.. Awatar MICHAEL
  Dołączył
  May 2008
  Posty
  115

  Domyślnie

  dzieki za informacje

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •