Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. #1
  SupportSatTv Awatar martus
  Dołączył
  Oct 2006
  Przegląda
  POLSKA
  Posty
  182

  Wink Policja pogada z psami po niemiecku

  Brytyjscy policjanci uczą się niemieckiego, aby móc porozumieć się z owczarkami niemieckimi sprowadzonymi z Niemiec z powodu deficytu odpowiednich zwierząt na Wyspach Brytyjskich.

  Współpraca policji z Derbyshire z niemieckimi zwierzętami okazała się sukcesem, dlatego policja w 16 innych regionach postanowiła pójść w jej ślady. Niestety psy-imigranci nie rozumieją komend po angielsku. - Jeśli powie się im "chodź" po angielsku, patrzą na człowieka jak na wariata - powiedział jeden z opiekunów psów gazecie "Daily Telegraph".

  Dlatego policjanci, którzy mają do czynienia z psami, muszą nauczyć się serii komend po niemiecku, m.in. "sitz" (siad), "platz" (leż), "aus" (puść), "holen" (przynieś) i "bissen" (bierz). Z kolei policja w Derbyshire stara się swoje psy nauczyć angielskiego. "Powtarzamy komendy po niemiecku i po angielsku, żeby psy stały się dwujęzyczne" - powiedziała przedstawicielka tamtejszej policji.

  Brytyjska policja zdecydowała się na owczarki niemieckie z Niemiec, kiedy okazało się, że są one bardziej sprawne i posłuszne niż te wyhodowane w Wielkiej Brytanii.
  Załączone obrazki Załączone obrazki
  --------- philips 6010 -------

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •