Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Anonim1
  Dołączył
  Feb 2009
  Przegląda
  Planeta Ziemia
  Posty
  166

  Domyślnie „Wyjątkowy prezent” od platformy nc+

  17315.png

  25 września 2014 roku operator platformy nc+ wprowadza ofertę „Wyjątkowy prezent”, czyli drugą umowę na pakiet Comfort+ przez pierwsze 12 miesięcy gratis (umowa na 24 miesiące). Oferta jest skierowana zarówno do nowych jak i obecnych abonentów. Każdy abonent przedłużający swoją umowę główną od pakietu Comfort+ wzwyż, jak i nowy zawierający umowę na pakiet Comfort+ z Extra lub wyższy może skorzystać z tej oferty.
  Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby mieć dostęp do kanałów tematycznych nc+ na kolejnym telewizorze lub chcą podzielić telewizją z bliskimi.

  Obecny abonent

  Każdy abonent, który dokona w punkcie sprzedaży nc+ przedłużenia swojej głównej umowy na okres 24 miesięcy, na pakiet Comfort+ lub wyższy, ma możliwość dobrania sobie kolejnego kontraktu na pakiet Comfort+ z pierwszymi 12 miesiącami w prezencie.

  Nowy abonent

  Każdy klient, który podpisze nową umowę w punkcie sprzedaży nc+ i zdecyduje się na pakiet od COMFORT+EXTRA wzwyż, dostanie możliwość skorzystania z „Wyjątkowego prezentu”. Jest to możliwe w momencie podpisywania umowy, a także w ciągu 14 dni od podpisania umowy głównej.


  , Neo 20mb

 2. #2
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Jul 2009
  Posty
  48

  Domyślnie

  Oj kolego i tu jest błąd w Twoim opisie od 11 Maja 2015r zostały wprowadzone nowe oferty gdzie pakiet Wyjątkowy prezent można już otrzymać od pakietu Comfort+ na 24 miesiące
  Jeśli Ci pomogłem postaw piwko

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •