Nowa promocja na usługi UPC Polska

"Dobry wybór" to nazwa nowej promocji telewizji kablowej UPC Polska, w której pakiety dwóch usług - telewizja cyfrowa i szybki Internet (25 Mb/s) - oferowane są w abonamencie niższym o 50 zł w stosunku do standardowego cennika.

Dzięki promocji "Dobry wybór" można korzystać z oferty Telewizji Cyfrowej UPC i superszybkiego Internetu Fiber Power 25 Mb/s już od 105 zł miesięcznie. Nowo wprowadzona promocja skierowana jest do tych osób, które chcą korzystać z pakietu dwóch usług UPC płacąc niższy abonament, niż według standardowego cennika.

Promocyjne pakiety UPC Polska:
- Pakiet Max telewizji cyfrowej z dekoderem standardowym oraz Internetem Fiber Power 25 Mb/s w promocji kosztuje 115 zł miesięcznie (zamiast 165 zł).
-Pakiet Select telewizji cyfrowej z dekoderem standardowym oraz Internetem Fiber Power 25 Mb/s w promocji kosztuje 105 zł (zamiast 155 zł).
- Telefon z taryfą Rozmowy po godzinach wraz z Internet Fiber Power 25 Mb/s kosztuje 100 zł miesięcznie (zamiast 160 zł)
- Pakiet Pełny telewizji analogowej wraz z Internetem Fiber Power 5 Mb/s kosztuje 95 zł miesięcznie (zamiast 123,5 zł).

Rabaty w promocji "Dobry wybór" przyznawane są na zawsze, tj. tak długo, jak klienci zechcą korzystać z pakietu usług zakupionych w ramach tej oferty. Dodatkowym atutem nowej propozycji UPC jest możliwość podwyższenia pakietów telewizyjnych Select i Max z dekoderem standardowym do opcji z możliwością nagrywania i oglądania kanałów w wysokiej jakości HD. Przejście z pakietu Select lub Max z dekoderem standardowym do wyższej opcji z dekoderem wyposażonym w nagrywarkę cyfrową kosztuje 15 zł brutto, z kolei opłata za zamianę dekodera standardowego na wyposażony w nagrywarkę i HD wyniesie 25 zł brutto.

Opłata instalacyjna dla wszystkich wariantów Podwójnej Usługi UPC oferowanych w ramach nowej promocji jest jednakowa i wynosi 50 zł brutto. Promocja "Dobry wybór" trwa do 31 marca 2010 roku i adresowana jest do nowych klientów UPC oraz do obecnych, którzy dotychczas posiadali abonament tylko na jedną usługę operatora. Oferta dotyczy wszystkich lokalizacji, w których dostępne są usługi UPC objęte promocją. Czas zobowiązania w tej ofercie wynosi 24 miesiące.
media2.pl