Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Tnk

 1. #1
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Nov 2006
  Posty
  21

  Domyślnie Tnk

  Co mam uczynić żeby można oglądać na pionku 1430 "Telewizję na kartę"Pozdrawiam.

 2. #2
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar jędrek68
  Dołączył
  Dec 2008
  Posty
  51

  Domyślnie Odp: Tnk

  wgraj soft nowy są na stronie PIONNER I PISZE SOFTY DO potem pobierz i wgraj pioniero 4 potem eprom a na końcu liste tylko soft OFM conax seca do 1430 pozdro

 3. #3
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar jędrek68
  Dołączył
  Dec 2008
  Posty
  51

  Domyślnie Odp: Tnk

  Wysłany: Dzisiaj 17:09 Aktualizacja oprogramowania odbiornika TNK
  Aktualizacja oprogramowania odbiornika TNK

  W poniedziałek 5 stycznia 2009 r. telewizja na kartę (TNK) rozpoczęła aktualizację oprogramowania dla odbiorników TechniSat Digit S2-CD. Nowe oprogramowanie (w wersji 2.37.x.4.) umożliwia między innymi automatyczną aktualizację listy programów na podstawie danych wysyłanych drogą satelitarną przez telewizję na kartę bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.

  W wypadku jakichkolwiek zmian w programach, (jak przeniesienie na inny transponder, czy dodanie nowego programu) zmiany w dekoderze będą odbywały się automatycznie, zgodnie z listą przygotowaną przez telewizję na kartę. W tych odbiornikach, w których użytkownicy wprowadzili zmiany w kolejności kanałów nowo dodane programy umieszczane będą na końcu listy a użytkownik zostanie poinformowany o tym fakcie za pomocą komunikatu wyświetlanego po włączeniu tunera.

  Aby aktualizacja programów mogła przebiegać bez przeszkód należy włączyć opcje „Aktualizacja” w menu Ustawienia -> Ustawienia fabryczne -> Aktualizacja oprogramowania. W tej samej zakładce zdefiniować można również godzinę, o której rozpocznie się aktualizacja oprogramowania. Oprogramowanie można pobrać również ręcznie wybierając w menu głównym Ustawienia -> Ustawienia Fabryczne -> Aktualizacja oprogramowania -> Rozpoczęcie aktualizacji.

  Telewizja na kartę jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości na zasadzie pre-paid. Bez konieczności podpisywania umów czy innych formalności użytkownicy telewizji na kartę zyskali dostęp do takich kanałów jak TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN Lingua, TVN Warszawa, nSport, TVN Style, TVN Meteo, TVN Siedem, religia.tv, TVP 1, TVP 2, TVP Info oraz do setek nie kodowanych kanałów FTA.

  info:
  Kod:
  http://satkurier.pl/news/44747/aktua...rnika-tnk.html

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •