Cyfrowy Polsat zmodyfikował listę kanałów niegwarantowanych, czyli oferowanych promocyjnie. Od dnia dzisiejszego stacjami gwarantowanymi nie są już wersje SD kanałów, które mają swoje kopie w HD: Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP1, TVP2, TVN, TVN 7, Nat Geo Wild, TLC, National Geographic Channel, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, FOX, FOX Life, HISTORY, ID, AXN i Universal Channel.Stacje nadal będą oferowane przez platformę, ale w sposób promocyjny. Jak podaje Cyfrowy Polsat, zmiana nie dotyczy kanałów Animal Planet, FilmBox i Nickelodeon, które w jakości SD i HD mają różne oferty programowe. W skład pakietów wejdzie natomiast kanał Polsat News+ i dostępny będzie od pakietu Mini HD.

Nowy wykaz programowy obowiązuje wszystkich klientów operatora, którzy od 24 czerwca 2014 roku podpisują nowe lub przedłużają obecne umowy.

Fakt umieszczenia kanałów na liście niegwarantowanych nie oznacza, że Cyfrowy Polsat wyłączył dane stacje, cały czas są one dostępne dla abonentów poszczególnych pakietów. Kanały oficjalnie nie wchodzą w skład pakietów, a to oznacza, że wszyscy abonenci, którzy posiadają wymienione kanały w Promocyjnych Warunkach Umowy, w przypadku ich wycofania, będą mogli bezkarnie rozwiązać umowy.