Cyfrowy Polsat potwierdził, że drugi mecz Polaków z Mołdawią też będzie w PPV. 11 września br. polska reprezentacja piłki nożnej rozegra kolejny mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014. Spotkanie z drużyną Mołdawii, które rozpocznie się o 20.45, będzie można obejrzeć w systemie pay-per-view Cyfrowego Polsatu i telewizji ipla. Dostęp do wydarzenia na żywo w jakości SD albo HD, podobnie jak w przypadku pierwszego meczu Czarnogóra – Polska, kosztuje 20 zł, a zamówienia można składać już od 7.09.2012.


Mecz Polska - Mołdawia będzie dostępny na kanale 49 w standardowej rozdzielczości i na pozycji 123 w jakości HD.

Tym razem Polacy zagrają na rodzimej murawie, we Wrocławiu. Wtorkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 18.15 studiem meczowym, dostępnym także na antenie Polsatu Sport. Mecz będzie komentował duet: Mateusz Borek i Roman Kołtoń. Wydarzenie w telewizji będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także Ci korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora.

Zamówienia na mecz można składać już od dzisiaj za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
- Przez SMS,
- W internetowym Centrum Obsługi Klienta,
- W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
- Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
- Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
- E-płatności
- Przelewu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia meczu w Internecie. Prawa do pokazania spotkania Polska - Mołdawia online uzyskała również telewizja internetowa ipla, która udostępni sygnał zarówno za pomocą strony ipla.tv, jak i aplikacji na komputery z systemem Windows. Podobnie jak w PPV na telewizor, dostęp do meczu online, zarówno w jakości SD, jak i HD, oferowany jest w cenie 20 zł, a w dniu rozgrywek od godz. 18.15 użytkownicy będą mogli śledzić studio meczowe. Spotkanie dostępne będzie tylko dla internautów na terenie Polski.

Pierwsze ze spotkań eliminacyjnych Czarnogóra - Polska, które odbędzie się dzisiaj o godz. 20.30 można zamawiać w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla do godz. 19.30.