Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Anonim1
  Dołączył
  Feb 2009
  Przegląda
  Planeta Ziemia
  Posty
  166

  Domyślnie Koniec abonamentu RTV coraz bliżej?

  Premier Donald Tusk, którego zdaniem „abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi”, powiedział ostatnio, że projekt rozwiązań dot. finansowania mediów publicznych powinien być gotowy w najbliższych tygodniach. Nie wykluczył, że już w sierpniu w Sejmie przedstawiona może być rządowa propozycja w tej sprawie.

  Przypomnijmy, że jeszcze na koniec kwietnia br. Tusk powiedział, że abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi; dlatego rząd będzie zabiegał o poparcie prezydenta i opozycji dla jego zniesienia.

  Jego zdaniem, ewentualne zniesienie abonamentu RTV nie może być zastąpione nowym podatkiem, a media publiczne trzeba będzie finansować. Będą prowadzone rozmowy z tej sprawie. Tusk opowiada się za ograniczonym finansowaniem ze środków publicznych (zamiast abonamentu) i za takimi zmianami w mediach publicznych, być uczynić tę telewizję tańszą i bardziej misyjną, a mniej komercyjną.

  Premier dodał, że nie potwierdza rewelacji, iż urzędy skarbowe dostały polecenie, by angażować się w egzekucję abonamentu.

  SATKurier.pl / Polonica / Koniec abonamentu RTV coraz bliżej?

 2. #2
  SupportSatTv Awatar GONZALES
  Dołączył
  Jul 2006
  Posty
  352

  Domyślnie

  wierzysz w garbate aniołki by zrezygnowali z takiej kasy nie tak to inaczej trzeba będzie płacić tylko nie będzie sie to nazywać abonament

 3. #3
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Anonim1
  Dołączył
  Feb 2009
  Przegląda
  Planeta Ziemia
  Posty
  166

  Domyślnie

  wierze ,bo cuda sie zdarzaja

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •