24 maja 2012 roku platforma satelitarna CYFRA+ wprowadziła nową promocję, w ramach której oferuje umowę na 12 miesięcy (przez 6 miesięcy 50% rabat na podstawowe pakiety) z opcjonalnym drugim abonamentem (Start HD) za 9,90 zł.


W przypadku wyboru pakietów CANAL+ Start HD, Kompakt HD, CANAL+ Kompakt HD, Optimum HD, CANAL+ Optimum HD z umową na 12 miesięcy klienci otrzymują 50% rabat na abonament przez 6 miesięcy (dla Start HD - 12 miesięcy, czyli na cały okres umowy). Dodatkowo kupując pakiet CYFRY+ (poza Start HD) można otrzymać abonament pakietu Start HD w cenie 9,90 zł z dekoderem SD za 1 zł.

Ceny pakietów z 50% rabatem:

•Start HD - 13 zł
•CANAL+ Start HD - 28 zł
•Kompakt HD - 26 zł
•CANAL+ Kompakt HD - 41 zł
•Optimum HD - 38 zł
•CANAL+ Optimum HD - 53 złPakiet CANAL+ Superpremium HD kosztuje 99 zł miesięcznie, a CANAL+ Prestige HD - 149 zł miesięcznie.

- Pełna gama zróżnicowanych i unikalnych pakietów CYFRY+ staje się teraz jeszcze bardziej konkurencyjna i dostępna, począwszy od pakietu Start HD z niemal 50 kanałami, w tym 8 w HD, oferowanego już w cenie 13 zł miesięcznie przez cały okres minimalny. Miłośnikom najlepszego kina i sportu proponujemy z kolei pakiet CANAL+ Start HD z 6 kanałami premium z rodziny CANAL+, w tym CANAL+ 3D, tylko za 28 zł przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy. Każdy klient w zależności od swoich zainteresowań i potrzeb, znajdzie w nowej ofercie CYFRY+ wyjątkowo korzystne warunki abonamentowe - mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.

Więcej informacji: Promocyjne pakiety CYFRY+ - CYFRA+ JEDYNA TAKA TELEWIZJA