Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. #1
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Anonim1
  Dołączył
  Feb 2009
  Przegląda
  Planeta Ziemia
  Posty
  166

  Domyślnie Nowy prepaid SD - CANAL+ Na Kartę

  Od 11 kwietnia 2012 roku CANAL+ Cyfrowy, operator platformy satelitarnej CYFRA+, wprowadza nowy produkt - CANAL+ NA KARTĘ - prepaid SD, a w nim 7 kanałów tematycznych CANAL+ oraz dostęp do kanałów FTA w cenie 129 zł za 6 miesięcy w przypadku kupna samej karty lub 159 zł w przypadku kupna zestawu karta + dekoder Thomson TS4P. Klient będzie mógł aktywować kartę w dowolnie przez niego wybranym momencie przez stronę Cyfra+ (na razie nie działa - ruszy 11.04.2012) i będzie miał możliwość doładowania karty na kolejne 6 miesięcy


  Oferta CANAL+ NA KARTĘ będzie dostępna w wybranych punktach sprzedaży. Doładowanie jest możliwe w trakcie 6 m-cy okresu doładowania i 12 m-cy po tym okresie, jednak nie później niż data ważności karty.

  Data ważności oferty - 30/06/2013.

  Cena doładowania na następne 6 m-cy: 99 zł

  OFERTA CANAL+ NA KARTĘ - PREPAID SD:

  1. Kanały tematyczne CANAL+ dostępne przez 6 miesięcy od aktywacji:
  ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+, MimiMini+, teleTOON+, HYPER+

  2. Kanały dostępne przez 6 miesięcy od aktywacji i promocyjnie przez następne 12 miesięcy:
  TVP1, TVP2, TVP INFO, TVN, TVN7, religia.tv, Polsat, Polsat 2, TV 4, TV 6, Trace

  3. Kanały FTA:
  4fun.tv, CSB TV, Edusat, ITV, Mango 24, Polo TV, Polonia 1, Czwórka - Radio z Wizją, Rebel:tv, Rodin TV, Tele 5, TV Biznes, TV.Disco, TV Puls, TVP Kultura, TVP Polonia, TVR, TVS, VIVA Polska i inne  Sprzęt i karty dla oferty CANAL+ Na Kartę będą stopniowo wysyłane do punktów dystrybucji CYFRY+ (niektóre z nich jeszcze nawet o tym nie wiedzą), a w późniejszym okresie oferta C+NK (SD) będzie mogła też trafić do wolnej sprzedaży w innych punktach, np. RTV/TV-SAT.

  Niewątpliwie zaletą nowej oferty C+NK (w SD) jest to, że użytkownik może sam doładowywać kartę prepaid, co z dotychczasową ofertą kart prepaid CYFRY+ (w HD) nie było możliwe (trzeba było przechodzić na umowę, co nie wszystkim odpowiadało). Nieoficjalnie wiemy, że planowana jest też opcja doładowania dla oferty prepaid CYFRY+ w HD. Na razie zaoferowano ofertę prepaid SD.

  - Klienci, którzy nie chcą podpisywać umowy abonamentowej z CYFRĄ+, będą teraz mogli na bardzo korzystnych warunkach uzyskać dostęp do jej oferty, w tym do unikalnych kanałów tematycznych nadawanych przez CANAL+ Cyfrowy – powiedział Grzegorz Bruski - Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.
  Ostatnio edytowane przez Anonim1 ; 11-04-2012 o 10:38

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •