Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Anonim1
  Dołączył
  Feb 2009
  Przegląda
  Planeta Ziemia
  Posty
  166

  Domyślnie Oficjalnie: Wspólna platforma CYFRY+ i n

  W dniu 1 listopada 2011 roku Grupa ITI oficjalnie potwierdziła, że wspólnie ze spółką TVN wyraziła zgodę na kluczowe warunki partnerstwa i prowadzi wyłączne negocjacje z CANAL+ Group. Ma to na celu sfinalizowanie tworzenia strategicznego partnerstwa w Polsce. TVN i CANAL+ chcą połączyć swoje działalności pay-tv na polskim rynku, tworząc wspólną platformę satelitarną. Grupa TVN połączy swoją spółkę zależną ITI Neovision (właściciel telewizji n) z CYFRĄ+ w zamian za znaczne (ale mniejszościowe) udziały w utworzonej jednostce.
  Rozważa się brak uiszczenia wpłaty gotówkowej przez Grupę TVN. Połączona platforma cyfrowa będzie miała 2,5-mln bazę abonentów oraz będzie korzystać z efektów skali i zwiększania wydajności. Abonenci tej platformy cyfrowej będą czerpać korzyści z wdrażania najnowszych technologii i dostępu do najszerszej oferty HD na polskim rynku. Będą też mogli w pełni korzystać z wprowadzenia telewizji 3D.

  Równocześnie, z połączeniem aktywów płatnej telewizji, CANAL+ zdobędzie udziały mniejszościowe w N-Vision B.V., spółce dominującej Polish Television Holding B.V., która z kolei posiada 51 proc. udziałów większościowych w TVN. CANAL+ ma prawo do nabycia pozostałej części pakietu kontrolnego w TVN od Grupy ITI.

 2. #2
  ..::SatTV User:.. Awatar daacid
  Dołączył
  Jan 2009
  Przegląda
  Belarus
  Posty
  13

  Domyślnie

  to dobrze ze cokolwiek sie rusza

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •