Pakiety telewizji n w TP od 9 czerwca


Od 9 czerwca 2011 roku abonenci Telekomunikacji Polskiej będą mogli oglądać nawet 27 kanałów w jakości HD. Specjalnie dla TP powstał pakiet Witaj HD, oferujący atrakcyjny zestaw kanałów, w tym 8 w HD w cenie 24 zł miesięcznie. Ponadto wszyscy klienci Neostrady z TV mogą wzbogacić podstawowy zestaw programów telewizyjnych o pełną gamę pakietów n. Do wyboru są: Świat HD, Film HD i Full HD. Oferta dotyczy zarówno dostępu przez IPTV, jak również satelitę. W ramach umowy, Grupa TVN będzie sprzedawać usługę dostęp do Internetu od TP. Pierwszy pojawi się mobilny Internet Orange Free, a potem Neostrada.


Co ważne, wszyscy klienci, którzy skorzystają z łączonej oferty dostępu do Internetu wraz z telewizją n otrzymają rabat 6, 10 lub 18 zł miesięcznie. Trzeba jeszcze pamiętać o VoD z ponad 2000 filmów oraz TV na życzenie.

- Zaledwie dwa tygodnie temu ogłosiliśmy wprowadzenie nowej multimedialnej oferty „Fun Pack”, na który składa się ultraszybki internet o prędkości 40 i 80 Mb/s i cyfrowa telewizja z najlepszym na rynku wideo na życzenie. Pakiety telewizji n - bezkonkurencyjne pod względem bogactwa oferty programowej i liczby kanałów HD - stanowią istotne uzupełnienie tej propozycji. Specjalnie dla klientów TP powstał pakiet WITAJ HD, oferujący niezwykle atrakcyjny zestaw kanałów, w tym 8 w jakości HD, w bardzo przystępnej cenie. Teraz mogę z pełną świadomością powiedzieć, że klienci znajdą w TP najlepszy na rynku multimedialny pakiet rozrywki - powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP. - Zapewniam, że szybki internet, który dostarczymy klientom telewizji n będzie również najwyższej próby.

- Za sprawą strategicznego porozumienia podpisanego przez nasze Grupy w październiku ubiegłego roku, telewizja n jest głównym dostawcą kontentu telewizyjnego dla Grupy TP, dzięki czemu abonenci Grupy TP uzyskają dostęp do najlepszej rozrywki, którą gwarantuje telewizja n - lider technologii HD wśród platform cyfrowych w Polsce. Jednocześnie dzięki dołączeniu do portfolio produktów telewizji n mobilnego Internetu Orange Free, a w kolejnych tygodniach również neostrady, możemy od teraz zaproponować naszym klientom telewizję i Internet, w jednym pakiecie. To dla nas ważny krok w tworzeniu najaktrakcyjniejszej na rynku oferty łączącej telewizję z Internetem, dostarczającej klientom maksimum rozrywki, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii - powiedział Markus Tellenbach, Prezes Grupy TVN.


Pakiet Witaj HD oferuje 8 kanałów HD (TVN HD, TVN HD+1, TVP HD, BBC HD, MGM HD, AXN HD, Eurosport HD oraz Nat Geo Wild HD) oraz szereg kanałów SD w cenie 24 zł miesięcznie. Poniżej szczegóły oferty Witaj HD.Szczegóły oferty pakietów telewizji n dostępnych dla klientów TP

Wszyscy klienci usług telewizyjnych TP, czyli zarówno „neostrady z telewizją” jak również nowego pakietu z ultraszybkim Internetem „Fun Pack”, który od 1 czerwca jest dostępny w wybranych miastach, mogą wzbogacić podstawowy zestaw ok. 50 kanałów telewizyjnych, które otrzymują w ramach abonamentu, o pakiet telewizji n. Do wyboru są:
 • Pakiet WITAJ HD – czyli dodatkowe 20 kanałów, w tym 8 nadawanych w jakości HD. Znajdziemy tu kanały filmowe (np. MGM HD, AXN HD, Filmbox, Comedy Central), dziecięce (Disney Channel, Cbeebies, Disney XD), sportowe (nSport, Eurosport HD, TVP sport), a także rozrywkowe i przyrodnicze BBC Lifestyle, BBC Entertainment, BBC Knowledge, Nat Geo Wild HD).
 • Pakiet ŚWIAT HD, który zawiera wszystkie kanały pakietu Witaj HD i dodatkowo 42 kanały tematyczne, w tym aż 19 nadawanych w jakości High Definition. Znajdują się w nim kanały filmowe (np. Fox Life HD, Polsat Film, Universal Channel, AXN Crime), dziecięce (Baby TV, Polsat Jim Jam, Cartoon Network, Boomerang), sportowe (np. nSport HD, Eurosport 2HD), a także muzyczne, rozrywkowe, naukowe i podróżnicze, np. MTVN HD, Discovery World, Discovery Science, Discovery HD Showcase, National Geographic HD, Animal Planet HD.
 • Pakiet FILM HD, który oprócz wszystkich kanałów pakietu Świat HD zawiera jeszcze dodatkowo zestaw kanałów filmowych: nFilmHD, nFilmHD2, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, FilmBox Extra, FilmBox Family. W sumie znajdziemy tu aż 25 kanałów HD.
 • Pakiet FULL HD to największy pakiet, który zawiera wszystkie kanały znajdujące się w wymienionych wcześniej pakietach oraz dodatkowo Cinemax HD i Cinemax 2 HD. Klienci, którzy wybiorą pakiet Full HD, zyskują też dostęp do zestawu filmów i seriali na życzenie, czyli kolekcji nSeriale i kolekcji PictureBox.


Klienci, którzy zdecydują się na pakiet ŚWIAT HD lub FILM HD, mogą dokupić jeden z dodatkowych zestawów kanałów filmowych:
 • HBO (HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD) w cenie 25 zł z VAT miesięcznie
 • nFilmHD (nFilmHD, nFilmHD2, w cenie 20 zł z VAT miesięcznie
 • Cinemax HD (Cinemax HD i Cinemax 2 HD) w cenie 15 zł z VAT miesięcznie
 • FilmBox (FilmBox HD, FilmBox Extra, FilmBox Family) w cenie 15 zł z VAT miesięcznie.


Warto dodać, że wszyscy klienci korzystający z usług telewizyjnych TP mają dostęp do 2000 filmów w usłudze wideo na życzenie TP. Mogą też bezpłatnie korzystać z telewizji na życzenie (znanej też jako catch-up TV). Pozwala ona widzowi zadecydować, kiedy obejrzy ulubiony program czy serial. Ma na to aż 7 dni od daty emisji w telewizji. Do wyboru są obecnie programy TVP 1, TVP 2, TVN, TVN Turbo i TVN Style.


Szczegóły oferty telewizji n z Internetem Grupy TP

Oferty telewizji n z Internetem to 3 pakiety promocyjne ŚWIAT HD, FILM HD, FULL HD z dostępem do szybkiego Internetu mobilnego Orange Free.
 • ŚWIAT HD – pakiet który zawiera: 87 kanałów po polsku w tym m.in. TVP1 HD, TVN HD, Polsat HD. W pakiecie znajduje się w sumie aż 19 kanałów w jakości High Definition
 • FILM HD to pakiet, który oprócz wszystkich kanałów pakietu Świat HD zawiera filmowe kanały Premium : nFilmHD, nFilmHD2, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, FilmBox Extra, FilmBox Family. W pakiecie znajduje się aż 25 kanałów w jakości High Definition
 • FULL HD to największy pakiet, który zawiera w sumie 27 kanałów HD, wszystkie kanały z powyższych pakietow i dodatkowo Cinemax HD i Cinemax 2 HD oraz kolekcje VOD nSeriale z najnowszymi serialami oraz filmową kolekcję VOD PictureBox.


Do każdego z wyżej wymienionych pakietów klienci będą mogli wybrać odpowiedni pakiet danych Orange Free nawet do 20 GB miesięcznie. Usługa Orange Free z telewizją n będzie dostępna za pomocą modemu HUAWEI E173.
Łączone oferty telewizji n z neostradą zostaną udostępnione już w najbliższych tygodniach.