Telewizja n w TP od 23 maja


W poniedziałek, 23 maja 2011 roku Telekomunikacja Polska dokona zmian w swojej ofercie telewizyjnej. Abonenci TP uzyskają dostęp do pakietów telewizji n, a kanały HD dostępne będą także w ofercie IPTV tego operatora. W tym dniu Telekomunikacja Polska zorganizuje konferencję prasową, na której zaprezentuje m.in. ofertę szybkiego Internetu (do 80 Mb/s) oraz telewizji. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Grupa TP podpisała umowę z Grupą TVN, która będzie obowiązywała właśnie od 23 maja.


Z pierwszych, nieoficjalnych informacji wynika, że operator wprowadzi zmiany w swoich dotychczasowych pakietach telewizyjnych. Oferta TP zostanie wzbogacona o główne kanały Polsatu, w tym Polsat HD (do oferty podstawowej). Nowością będzie także wprowadzenie kanałów HD do usługi IPTV TP.

Abonenci TP otrzymają dostęp do pakietów z oferty telewizji n, w tym do najbogatszej na rynku oferty kanałów w jakości HD. Pakiety n (np. hity filmowe, sport i motoryzacja, dla dzieci czy moda i muzyka) mają być sprzedawane jako pakiety dodatkowe do podstawowych pakietów (np. Neostrada + telewizja). Powiększy się także oferta pakietów premium, które będą tożsame z tymi z oferty telewizji n (nFilm HD, HBO HD, Cinemax HD, Filmbox, erotyczny pakiet Noc).

Nowa oferta Telekomunikacji Polskiej oraz telewizji n (Neostrada + telewizja) ma być dostępna w salonach Grupy TP/Orange oraz punktach sprzedaży telewizji n.

Więcej szczegółów przedstawionych zostanie podczas poniedziałkowej konferencji TP.