FOX HD w n - oficjalny komunikat


Telewizja n od 6 listopada 2010 r. wzbogaci swoją ofertę o kanał FOX HD. - Potwierdza to pozycję telewizji n jako lidera HD na polskim rynku platform cyfrowych - podkreśla Christian Anting, Dyrektor Operacyjny telewizji n. - Platforma n obecnie oferuje 19 kanałów HD swojej rosnącej grupie abonentów. Planujemy wprowadzenie kolejnych kanałów HD w tym miesiącu - dodaje.


Wraz z ofertą FOX HD abonenci telewizji n będą mieli dostęp do bijących rekordy popularności na świecie seriali telewizyjnych, takich jak: „Glee”, „Modern Family”, „White Collar” i produkcji animowanych: „The Simpsons”, „Family Guy” i „The Cleveland Show”.

Wielką gratką dla abonentów platformy n będzie międzynarodowa premiera serialu „The Walking Dead” w FOX HD, który w ostatni weekend pobił wszelkie rekordy popularności po premierze w Stanach Zjednoczonych. Serial oparty na niesamowicie popularnym komiksie Roberta Kirkmana pod tym samym tytułem nie dał konkurencji żadnych szans, przyciągając przed telewizory ponad 8,1 miliona widzów pierwszego dnia emisji. Był to najlepszy wynik wśród wszystkich premier w sieciach kablowych w tym roku. Abonenci platformy n będą mieli okazję poznać zombie z „The Walking Dead” już w sobotę 6 listopada o 22:00.

- Bardzo się cieszymy, że FOX HD i jego wysokiej jakości kontent HD poszerzą ofertę naszej platformy - powiedział Christian Anting - Dyrektor Operacyjny telewizji n. - Dzięki temu będziemy oferować naszym abonentom najlepsze seriale telewizyjnych, takie jak „The Walking Dead”, a jednocześnie wzmocnimy naszą pozycję jako najbardziej innowacyjna i zaawansowana technologicznie platforma satelitarna w Polsce. Na polskim rynku zwiększa się zapotrzebowanie na wysokiej jakości telewizyjny kontent HD, a n planuje konsekwentnie dostarczać najwyższą jakość i najszerszy wybór programów HD - dodał.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia do Polski jednego z najbardziej popularnych i najlepszych kanałów rozrywkowych na świecie. FOX jest w całości poświęcony serialom i nasza oferta składa się z najlepszych produkcji amerykańskich z najlepszych i najbardziej znanych firm je produkujących. Realizując naszą politykę ekspansji FOX HD na całym świecie, wprowadzenie kanału FOX HD do oferty polskiej platformy n doskonale wpisuje się w kierunek naszego rozwoju - mówi Carlos Ortega Wiceprezydent - Dyrektor Regionalny na Europę Środkowowschodnią. - Nie możemy się już doczekać, kiedy będziemy mogli przedstawić naszą ofertę programową nowej grupie odbiorców i mamy nadzieję na długą i owocną współpracę z platformą n - dodaje.

Strona internetowa: http://www.foxtv.pl