„Kanał FOX startuje już wkrótce!”


W piątek, 1 października br. wystartowała polska strona internetowa kanału FOX, należącego do FOX International Channels, na której wcześniej znajdował się zegar odliczający czas startu witryny. Na portalu widnieje informacja, że nowy kanał wystartuje już wkrótce. Całkiem możliwe, że FOX rozpocznie swoje nadawanie jeszcze w tym miesiącu lub zaraz na początku przyszłego. Główną atrakcją stacji będzie premiera najbardziej oczekiwanego w tym sezonie serialu „The Walking Dead”, którego emisja na kanałach należących do FIC, nastąpi w pierwszym tygodniu listopada.


Przypomnijmy, że spółka FOX International Channels pragnie, aby debiutująca na polskim rynku stacja od początku był dostępna w wersji HD i SD. Nowy kanał FOX, obok skierowanej do kobiet stacji FOX Life będzie drugą stacją w polskim portfolio FIC nadającą seriale.

Ramówka polskiej wersji kanału FOX będzie się składać z najlepszych i najpopularniejszych światowych seriali:

Defying Gravity - seksowny i prowokacyjny dramat, który odbywa się w niedalekiej przyszłości na tle naszego systemu słonecznego.

Do Not Disturb - serial komediowy umiejscowiony w jednym z najmodniejszych i najbardziej popularnych hoteli w Nowym Jorku – The Inn.

Dollhouse - serial, którego główną bohaterką jest Echo (Eliza Dushku), członkini nielegalnej, podziemnej grupy znanej jako Dollhouse - ludzi, którym wykasowano pamięć i osobowość, aby programować ich do wykonywania zadań służących.

Family Guy ("Głowa rodziny") - animowany serial komediowy, który przedstawia codzienne troski i zmartwienia zwykłej rodziny, przeplatając je drobnymi żartami, często parodiującymi amerykańską kulturę.

„Heroes” („Herosi”) - epicki dramat, który opowiada o zwykłych ludziach, którzy odkrywają, że posiadają niezwykłe moce, i o tym jak zmieniają one na ich życie.

„Kdabra” - opowieść o pograniczu dwóch światów - realnego i nadprzyrodzonego, ukazująca niewytłumaczalne zjawiska otaczające głównego bohatera.

„Life” („Powrót do życia”) - serial opowiada historię detektywa Charliego Crewsa, któremu dano w życiu drugą szansę. W roli głównej występuje Damian Lewis.

„Life on Mars” - adaptacja nagrodzonego nagrodą BAFTA serialu BBC opowiadającego historię detektywa nowojorskiej policji Sama Tylera, który w trakcie pościgu za przestępcą zostaje potrącony przez samochód i w niewyjaśnionych okolicznościach przenosi się w czasie do roku 1973.

„Living in Your Car” - historia zawiłych perypetii upadłego dyrektora korporacji. Steve Unger (John Ralston) zostaje przyłapany na manipulowaniu księgami rachunkowymi i teraz ma sądowy zakaz pracowania na jakimkolwiek stanowisku związanym z pieniędzmi innych ludzi.

Prison Break - opowiadający historię Michaela Scofielda (Wentworth Miller), który trafia do więzienia, by uratować swojego brata, którego czeka kara śmierci.

„Sons of Anarchy” - pełen adrenaliny współczesny serial obyczajowy, któremu nie brakuje elementów czarnej komedii. Opowiada historię cieszącego się złą sławą, wyjętego spod prawa klubu motocyklowego, który stara się chronić swój styl życia i swoje miasteczko Charming w stanie Kalifornia.

„The Simpsons” („Simpsonowie”) - najdłużej emitowany animowany serial komediowy w historii telewizji i najpopularniejszy serial sieci FOX. Simpsonowie, uwielbiana na całym świecie.

„The Walking Dead” - serial opowiadający historię tygodni i miesięcy następujących po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie.

„Tiempo Final” („Ostatnia godzina”) - pokazuje codzienne wydarzenia, których bieg zmienia się niespodziewanie, stawiając bohaterów w zaskakujących i trudnych sytuacjach.

Weeds- opowieść o życiu i perypetiach niedawno owdowiałej Nancy Botwin (Mary-Louise Parker), mieszkającej na przedmieściach, samotnej matki, która żeby się utrzymać zaczyna handlować marihuaną. Rodzina zamieszkuje fikcyjne przedmieścia Los Angeles o nazwie Agrestic.

Strona internetowa: http://www.foxtv.pl/