Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. #1
  √ιק™Devil™√ιק Awatar D.E.V.I.L
  Dołączył
  Nov 2008
  Posty
  200

  Domyślnie Polonia 1 z nowym logo i oprawą

  Od 1 października 2010 roku Polonia 1 przejdzie restylizację. Nowe logo będzie nowoczesną odsłoną nawiązującą do najstarszej wersji logotypu Polonii 1. Wraz z jego zmianą ulegnie także całkowitej restylizacji oprawa graficzna stacji. Swoją stylistyką ma docierać do grupy docelowej - kobiety w wieku 25-55 lat. W układzie programowym Polonii 1 po okresie próbnym przeprowadzonym w sierpniu i wrześniu na stałe pozostaną całodniowe pasma sobotnio-niedzielne, w których znajdą się seriale kobiece, filmy familijno-kobiece oraz telenowele.

  Polonia 1 jest najstarszą w Polsce telewizją komercyjną. Dociera do 18 mln widzów w dystrybucji kablowej i satelitarnej. Najpopularniejsze pozycje programowe obok licznych filmów, to telenowele „Strumień namiętności” i „Czarna Perła”.

  Polonia 1 ruszyła w marcu 1993 roku. Wiele programów zaistniało na polskim rynku właśnie dzięki Polonii 1, wśród nich: „MacGyver” i „Detektyw Remington Steele”. Polonia 1 jako pierwsza emitowała zawody Formuły 1 oraz pierwsze od czasów „Niewolnicy Isaury” telenowele. Wiele z nich - takie jak „Maria” czy „Manuela” - odniosło w Polsce ogromny sukces. Polonia 1 była też pierwszą polską telewizją, która wyemitowała cieszące się ogromną popularnością japońskie kreskówki dla dzieci typu anime.
  Ostatnio edytowane przez D.E.V.I.L ; 24-09-2010 o 14:50
  2x nBox BSLA E2 7.1.6


  UWAGA: Zamieszczone przezemnie informacje służą wyłącznie celom nauki i edukacji
  Nie ponoszę odpowiedzialności jeżeli ktoś wykorzysta to w innych celach.
  Oglądanie płatnej TV bez opłacania abonamentu jest przestępstwem!!


 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •