CYFRA+ od 12 kwietnia 2010 r. wprowadza do swojej oferty nowe promocje. Przygotowane zostały dwie opcje m.in. dla osób zainteresowanych odbiorem kanałów Premium w promocyjnej cenie. Pierwsza oferta skierowana jest do tych, którzy są zainteresowani stałą opłatą przez cały okres umowy (18 miesięcy) z dostępem do pakietów Premium. W ramach nowej oferty abonenci mogą liczyć na obniżenie cen pakietów.

Ceny pakietów abonamentowych:
Powitalny+ 19,90 zł,
Podstawowy+ 39,90 zł,
Komfortowy+ 49,90 zł,
Prestiżowy+ 109,90 zł,
Prestiżowy+ HD 119,90 zł.

Ponadto klienci pakietów: Powitalny+, Podstawowy+, Komfortowy+ mają obowiązek wykupienia w cenie 19,90 zł dostępu do jednego z pakietów Premium CANAL+ lub HBO. W pakietach Prestiżowy+ i Prestiżowy+ HD użytkownicy automatycznie otrzymują dostęp do wszystkich pakietów Premium m.in. CANAL+, HBO, Cinemax, FilmBox, Orange sport. Abonenci mogą skorzystać również z rabatów na dostęp do kanałów HD - rabat 30% przez cały okres umowy, pakietu FilmBox - 30% rabat prze 10 miesięcy oraz dwumiesięcznego dostępu do opcji HBO Digital.

W ramach drugiej promocji abonenci otrzymają dostęp do wyższego pakietu niż ten, na który została zawarta roczna umowa, a długość dostępu do niego zależy do wybranej oferty.

Klienci wybierający opcję otrzymają:
Powitalny+ za 19,90 zł + 1 pełny miesiąc dostępu do pakietu Podstawowego+,
Podstawowy+ za 42,90 zł + 2 pełne miesiące dostępu do Komfortowego+,
Komfortowy+ za 63,90 zł + 3 pełne miesiące dostępu do Prestiżowego+,
Prestiżowy+ za 150,90 zł + 4 pełne miesiące dostępu do Prestiżowego+ HD.

Dostęp do wyższego pakietu niż wybrany w każdym przypadku obejmuje także tzw. okres pro raty, czyli pierwszy niepełny miesiąc od podpisania umowy. Jednocześnie abonent może skorzystać z promocji na CANAL+ (19,90 zł przez rok), HBO (19,90 zł przez rok), HBO Digital (50% rabatu przez pół roku), FilmBox (50% rabatu przez pół roku) oraz pakietów HD (50% rabatu przez pół roku).