Od środy, 7 kwietnia 2010 roku promocja z dekoderem Telewizji na Kartę przestaje obowiązywać. Osoby, które do wtorku, 6 kwietnia włącznie, podpisały umowy w ramach promocji Mini Full i Full, otrzymywały gratis dodatkowy zestaw. Od 7 kwietnia, wprowadzono jednak pewnie zmiany do promocji Wielka Rewolucja 2, a mianowicie wprowadzono nboxa HDTV w
cenie aktywacji 48 zł.

Długość trwania umowy z dekoderem nbox HDTV, jak i nbox HDTV recorder wynosi 13 lub 24 miesiące. Jednocześnie przestaje obowiązywać promocja Wielka Rewolucja z nboxem HDTV.

W ramach nowych promocji obowiązują trzy opcje abonamentowe - Mini full, Full i Wielka Rewolucja 2.

Mini Full to propozycja, w ramach której za 78 zł miesięcznie abonent uzyskuje dostęp do wszystkich oferowanych przez n pakietów tematycznych, kanałów nFilmHD i nFilmHD2 oraz do wszystkich kanałów HBO (HBO HD, HBO2 i HBO Comedy). Dodatkowo, klient podpisujący umowę w tej promocji otrzyma w prezencie do 2 miesięcy opcje dodatkowe Cinemax, Filmbox oraz kolekcję VOD Picture Box. Umowa dostępna jest zarówno z dekoderem HD z cyfrową nagrywarką (aktywacja 48 zł), jak i z Turbodekoderem HD (aktywacja 199 zł). Czas trwania umowy przy promocji to 13 lub 24 miesiące.

Full to oferta dla klientów, którzy w promocyjnej cenie chcą mieć dostęp do pełnej oferty telewizji n. Abonent podpisuje umowę na 24 miesiące i w cenie 99 zł otrzymuje dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, pakietów dodatkowych (HBO, Cinemax, nFilm, Filmbox) oraz wszystkich kolekcji VOD. Aktywacja Turbodekodera - 99 zł.

Wielka Rewolucja 2 umożliwia dostęp do podstawowych pakietów telewizji n w promocyjnej cenie - 48 zł miesięcznie. Dodatkowo, od momentu aktywacji do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, klient ma darmowy dostęp do opcji dodatkowych: HBO, Cinemax i Filmbox. Istnieje także możliwość zakupu nFilmHD w promocji - 6 miesięcy po 9,90 zł. Aktywacja dekodera HD - 0 zł, dekodera HD z nagrywarką - 48 zł.