Nagravision SA, część szwajcarskiej Kudelski Group, jako jeden z największych na świecie niezależnych dostawców rozwiązań systemów dostępu warunkowego dla płatnej telewizji, podpisał 10-letni kontrakt na dostarczanie Conditional Access System dla największej polskiej platformy cyfrowej - Cyfrowy Polsat. Polska platforma otrzyma od Nagravision najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa systemu kodowania.
Poprzez tę nową umowę, Nagravision podkreśla swoje długoterminowe zaangażowanie w platformę Cyfrowy Polsat. Podkreśliło też zaufanie do stabilnego rozwoju płatnej telewizji cyfrowej w Polsce. Cyfrowy Polsat będzie korzystać z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa systemu kodowania dostępnych na rynku.

- Jako wiodący operator satelitarny w Polsce, bardzo ważne dla nas jest to, że jesteśmy w stanie w bezpieczny sposób zaoferować zaawansowany pakiet usług, co umożliwi nam pozyskanie nowych i zadowolić obecnych abonentów. - powiedział Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

- Pracujemy z Nagravision wiele lat i cieszę się, że nadal będą nas wspierać we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązaniach, które nie tylko rozwijają naszą działalność, ale także generują oszczędności dla nas. Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, posiadanie niezawodnego partnera w tej dziedzinie jest jednym z naszych atutów.- dodał Dominik Libicki

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy z Cyfrowym Polsatem, która została zbudowana na wieloletnim zaufaniu i współpracy między naszymi firmami - powiedział Chief Operating Officer w Nagravision, Pierre Roy.
- Nasze wspólne zaangażowanie pozwala na dostosowanie naszych rozwiązań dla specyficznych potrzeb Cyfrowego Polsatu w ciągu najbliższych lat i wspieranie ich rozwoju. - dodał Pierre Roy.


źródło: Nagravision