Platforma satelitarna CYFRA+ informuje swoich abonentów o potrzebie przebudowy układu swoich programów na dekoderach. Zmiana na liście kanałów, dokonana 1 marca 2010 roku, związana jest ze wprowadzeniem kanału Crime & Investigation Network na pozycję nr 97. Zmiany dotyczą numeracji m.in. kanałów sportowych oraz rozrywkowych. Crime & Investigation Network emituje swój program w polskiej wersji językowej.

Nowy kanał dostępny jest dla abonentów pakietów Komfortowego+, Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+ bez dodatkowych opłat. Abonenci CYFRY+ mogą oglądać Crime & Investigation Network nie tylko jako pierwsi w Polsce, ale i w kontynentalnej Europie.

Crime & Investigation Network to jedyny kanał telewizyjny poświęcony wyłącznie autentycznym historiom kryminalnym. Zabiera widzów w podróż do świata zbrodni, otwierając przed nimi drzwi laboratoriów kryminalnych i policyjnych archiwów. Widz staje się częścią śledztwa i razem z policyjnymi inspektorami odkrywa tajemnice stojące za najsłynniejszymi zbrodniami. CI mówi tylko o prawdziwych historiach, które są często mroczniejsze od fikcji.

Instrukcje zawierające sposoby przeprogramowania poszczególnych dekoderów dostępne są tutaj.

Aktualny układ kanałów platformy CYFRA+


Z listy kanałów CYFRY+ zniknęła stacja Patio TV (pozycja nr 113). Zamieszkanie wokół usunięcia kanału TV4 z oferty z oferty CYFRY+ było związane ze zwykłą pomyłką na stronie internetowej operatora. Kanał TV4 nadal będzie w ofercie CYFRY+.