Już 1 marca 2010 roku do oferty telewizji na kartę (TNK) - oferującej usługi telewizji cyfrowej na zasadzie pre-paid - dołączone zostaną dwa nowe kanały telewizyjne: popularna „Czwórka”, czyli kanał TV4 oraz filmowy kanał Kino Polska. Oba kanały dostępne będą w pakiecie na doładowanie. Na koniec roku 2009 telewizja na kartę mogła pochwalić się ponad 440 tysiącami klientów.

Telewizja na kartę jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do usług telewizji cyfrowej na zasadzie pre-paid. W jej ofercie znaleźć można obecnie takie kanały, jak TVN, TVN7, TVN WARSZAWA, TVP1, TVP2, TVN24, nSport, TVN TURBO, TVN STYLE, TVN CNBC BIZNES, TVN METEO, TVP INFO, TVP SPORT, DISNEY CHANNEL, DISCOVERY CHANNEL, TV4, KINO POLSKA setki niekodowanych kanałów FTA

TV4 to tacja telewizyjna adresowana przede wszystkim do widzów wymagających, otwartych na nowości, młodych i aktywnych. Według danych AGB Polska Czwórka dociera do 74% gospodarstw domowych w Polsce. Każdego tygodnia program stacji dociera do ponad 12 mln osób. Prawie 50% widzów stacji to osoby w wieku 16-49 lat, a ponad 30% to ludzie z dużych i największych miast. W ramówce Czwórki znalazło się wiele serialowych hitów. Rekordy oglądalności biją „Włatcy Móch” – zrealizowany na zlecenie Czwórki pierwszy polski rysunkowy serial dla dorosłych.

Stacja od zawsze kojarzona jest z bogatą ofertą filmową, w której obok ekranowych przebojów czy kina akcji nie brak propozycji dla najbardziej wymagających, jak cykle filmów Pedro Almodovara, Larsa von Triera czy Jima Jarmusha.
Ważną część ramówki Czwórki stanowią rodzime produkcje. Na przestrzeni lat stacja proponowała widzom różnorodne formy rozrywki – od teleturniejów po talk show czy realisty show.

Wśród ulubionych programów widzów stacji są „Jazda Figurowa” Michała Figurskiego, „Mała Czarna” Katarzyny Montgomery, czy „Galileo” jedyny w polskiej telewizji program popularno-naukowy. Na antenie stacji odbywają się też transmisje z wielkich wydarzeń sportowych takich jak wyścigi WRC czy rozgrywki siatkarskie PlusLigi.

Kino Polska to pierwszy filmowy kanał telewizyjny pokazujący wyłącznie filmy polskie, prezentując rodzimą kinematografię w całym jej bogactwie i różnorodności prezentując wszystkie gatunki filmowe od filmów fabularnych i dokumentalne aż po animowane , największe arcydzieła polskiego kina , bajki dla dzieci, seriale telewizyjne a nawet kroniki i filmy propagandowe z polskich archiwów. Kino Polska emituje filmy w stałych, codziennych pasmach, ułożonych z myślą o wygodzie widzów, tak, by mogli, zależnie od swojego rozkładu dnia, łatwo korzystać z oferty stacji.

Zarówno kanał TV4 jak i Kino Polska będą stanowić część oferty telewizji na kartę dostępną na doładowanie.
W ramach promocji przez cały marzec kanały dostępne będą bez żadnych dodatkowych opłat.
Telewizja na kartę to jedna z najatrakcyjniejszych ofert na polskim rynku. Dostęp do jej pełnej oferty to koszt zaledwie 10 złotych miesięcznie (przy doładowaniu na 24 miesiące)

Telewizja na kartę, jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości na zasadzie pre-paid. Aby rozpocząć korzystanie z niej wystarczy zakup specjalnej karty, przystosowanej do współpracy z większością dostępnych na rynku urządzeń do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej. Istnieje również możliwość kupna karty razem ze specjalnie przystosowanym dekoderem.

Po wyczerpaniu się trzymiesięcznego lub sześciomiesięcznego pakietu startowego użytkownicy telewizji na kartę sami decydują, na jaki okres doładują swoją kartę. Nawet jednak bez jej doładowywania Klienci telewizji na kartę mogą za pomocą swojego dekodera odbierać pięć kanałów telewizyjnych: TVN, TVN7, TVP1, TVP2, religia.tv oraz setki kanałów FTA.

Proponowana przez telewizje na kartę formuła korzystania z usług telewizji cyfrowej spotkała się w wielkim zainteresowaniem.