Już wkrótce w sprzedaży pojawią się inne karty TNK w systemie Conax dla pakietu kanałów Telewizji na kartę. Karta TNK na okres 372 dni kosztuje 169zł. Okazuje się, że pozostanie jednak karta TNK na okres 3 miesięcy. W sprzedaży pozostaną karty 1-miesięczne, które będą dostępne jako zestawy startowe TNK razem z wybranymi dekoderami (teraz, np. z ADB-1180S). Będą też niemiłe niespodzianki od TNK - podrożeją doładowania. Będą też dwa nowe kanały - TV4 i Kino Polska.

Na razie nieoficjalnie wiadomo, że prawdopodobnie przybędą tylko 2 nowe kanały, w tym od dawna zapowiadany kanał TV4 oraz Kino Polska, oba mają już załączoną identyfikację systemu CAID Conax dla TNK. Inne kanały mogłyby być miłym zaskoczeniem, ale na razie ich nie będzie!

Niewątpliwie ma to wpłynąć na gwałtowny wzrost zainteresowania ofertą Telewizji na kartę, która ku zaskoczeniu decydentów w ITI doskonale radzi sobie na rynku i będzie rozwijana, bo mniej kosztuje niż droższa opcja jaką jest telewizja nowej generacji n.

Będzie też niemiła niespodzianka, bo mają podrożeć doładowania TNK, przy czym Ci, którzy zapłacą na dłuższy okres wyjdą na tym tak jak dotąd.

Szczegóły podamy już wkrótce, m.in. w marcowym drukowanym wydaniu SAT Kuriera 3/2010.