Eska TV na stałe w Vectrze. Wkrótce kolejne sieci

Po kilkutygodniowym teście - muzyczna telewizja Eska TV nadająca w formacie 16/9 dostępna będzie na stałe w Pakiecie Złotym w telewizji Vectra (kanał 609). Wkrótce stacja pojawi się w ofercie kolejnych operatorów.

- Już testowe pojawienie się Eska TV w ofercie Vectry spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem widzów i prośbami o pozostawienie tego kanału na stałe - podkreśla Igor Nurczyński, dyrektor programowy oraz szef projektu Eska TV.

- Rozwijamy się dalej i zdradzę, że abonenci innych telewizji kablowych już wkrótce mogą otrzymać od Eska TV miłą niespodziankę - dodaje Maciej Domagała dyrektor zarządzający stacji. Tym samym potwierdzają się informacje, że trwają rozmowy także z innymi operatorami telewizyjnymi w Polsce.

Eska TV to dynamicznie rozwijający zasięg muzyczny kanał telewizyjny w Polsce. Stacja dostępna jest w Internecie, na platformie telewizji "n" - gdzie jest jednym z pularniejszych kanałów pakietu "Styl, moda muzyka". W ciągu ostatnich kilku miesięcy zasięg stacji powiększył się o IPTV Dialogu, telewizję kablową Toya, oraz streaming komórkowej sieci Plus. Stacja dostępna jest także testowo na platformie mobilnej telewizji cyfrowej.

Źródło: Eska TV