If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    ..::SatTV User:.. Awatar LOOCKMAN

Thumbs down Nagravision 3 nie do ruszenia

Eksperci oraz osoby odpowiedzialne za produkcję nowej wersji systemu dostępu warunkowego Nagravision 3 zapewniają, że jest ona nie do złamania. Na początku grudnia 2007 roku hiszpańska platforma Digital+ miała problemy z piractwem oferty kodowanej w systemie Nagravision 2. Jednak zadecydowała się na wyższą wersję, oznaczoną cyfrą 3, co okazało się sukcesem.
    W podobnej sytuacji były inne europejskie platformy, a mianowicie: polska Cyfrowy Polsat, środkowo-europejska Digi TV, portugalska ZON TVCabo i niemiecka Premiere, które również wdrożyły nowy system dostępu warunkowego.

Czas pokaże jak "mocnym" systemem jest Nagravision 3 z modyfikacjami minimalnie różniącymi się dla poszczególnych platform, stosujących system szwajcarskiej Kudelski Group. Zapewnień zawsze było wiele, a potem okazywało się, że w praktyce jest inaczej. Nagravision w ramach kontraktu musi zapłacić platformom za wymianę kart. Tylko sam Cyfrowy Polsat dostał zwrot w wysokosci kilku milionów euro.

..::SatTV User:..

Domyślnie

bardzo stary znany tekst... ja znalazłem inny, z lutego tylko nie pamiętam gdzie to mogło być. na jakiejś holenderskiej stronie..
    pisali że będzie bardzo ciężko złamać ten system, może im to zająć jeszcze do 2 lat, albo w ogóle nie wyjść..
    także narazie nic dobrego.

____†____
    Przegląda
    UK

Domyślnie

chyba nie ma takeigo pociagu z ktorego sie wagonu nie odczepi

Domyślnie

Zabezpieczenia są po to żeby je łamać ;]

..::SatTV Przyjaciel::..
    Przegląda
    Mielec City

Domyślnie

i tą informacje zweryfikuje czas ...

Ludzie Tworzą zabezpieczenia i ludzie je łamią ... tak było jest i będzie

P.s A czy wyjdzie to public to już całkiem inna sprawa choć raczej w najbliższym czasie nie ma co na to liczyć

Domyślnie

Siema ja znalazłem coś takiego na tej stronie http://www.nagra3.info/ i są tam kody do polsatu n3 co o tym sądzicie że to jakaś ściema czy prawda ??

Domyślnie

ściema ID jest od NAGRA2

Uprawnienia umieszczania postów