Program High Score w platformie n


Od marca w satelitarnej platformie n można oglądać program o grach komputerowych High Score. Premierowe emisje w każdą środę o godzinie 16:30 w telewizji Jurka Owsiaka OTV, który jest na kanale 72 w dekoderach nbox HDTV.

High Score to program dla fanów gier komputerowych - najnowsze informacje na temat najciekawszych gier, a także aktualności ze świata elektronicznej rozrywki.

High Score to ciekawe zapowiedzi i rzetelne recenzje najlepszych gier przygotowywane przez hardkorowych graczy. W programie będą reportaże z małych, lokalnych imprez oraz relacje z zagranicznych targów branżowych. Do tego ekskluzywne wywiady z deweloperami i graczami.


Za produkcję formatu odpowiada szczecińskie studio SuperS, którym kieruje Michał Winnicki. Stacja OTV dostępna jest od października 2007 roku na 72 kanale telewizji nowej generacji n w pakiecie "Style, moda, muzyka".

Program posiada własną stronę internetową dostępną pod adresem strona domowa High Score . Widzowie będą tam mogli znaleźć zwiastuny nowych odcinków, dodać własny komentarz, a także obejrzeć materiały z planu zdjęciowego.