„Multiliga” Mistrzów w kanale nSport


19-20 lutego 2008 roku nSport uruchomi nowy dodatkowy kanał, na którym widzowie po raz pierwszy będzie można obejrzeć relacje z wszystkich meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów na bieżąco. nSport to kanał należący do telewizji nowej generacji n.


Przy okazji pierwszych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów, zagorzali kibice najlepszej piłkarskiej ligi świata, nie będą musieli już wybierać, który z czterech transmitowanych jednocześnie meczów chcą obejrzeć. Dzięki nowej, unikalnej propozycji nSport nie umknie im nawet najdrobniejszy szczegół relacji. Już we wtorek uruchomiony zostanie dodatkowy kanał, na którym widzowie po raz pierwszy zobaczą relacje z wszystkich rozgrywanych meczów na bieżąco.

Na kanale 56. widzowie nSport, wraz z dziennikarzami stacji, śledzić będą wszystko to, co w danej chwili wydarzy się na stadionach zespołów z Liverpoolu, Gelsenkirchen, czy Glasgow, wspólnie „wędrując” od stadionu do stadionu.

„Multiliga” Mistrzów w nSport to dodatkowa oferta, rozszerzenie dotychczasowej propozycji dla naszych odbiorców, którzy na kanale 56. będą mogli oglądać relacje z wszystkich meczów na bieżąco, opatrzone komentarzem ze studia - powiedział Grzegorz Płaza, dyrektor kanału nSport.

Tradycyjnie o godzinie 20:00 rozpocznie się studio przedmeczowe, w którym Piotr Salak, wraz z Michałem Polem i Dariuszem Tuzimkiem, omówią szanse poszczególnych drużyn w pierwszych meczach fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Czterdzieści minut później nSport zaprasza na równoległe transmisje czterech spotkań, a na specjalnie w tym celu uruchomionym kanale 56. zaprezentowane zostaną najważniejsze akcje, najefektowniejsze zagrania i wszystkie bramki z poszczególnych spotkań. Dziennikarze nSport, przenosząc się ze stadionu na stadion, zawsze w momencie, gdy dzieje się coś ważnego, a sytuacja na boisku może decydować o losach meczu, pozwolą kibicom na bieżąco obserwować wydarzenia 1/8 finału Ligi Mistrzów, bez konieczności uciążliwej zmiany kanałów.