"n" na kartę": Dekoder HD za 1 zł dla klientów innych operatorów

Zaostrza się przedświąteczna walka o klientów płatnej telewizji. Operator oferty "n" na kartę kusi klientów innych operatorów i w ramach promocji oferuje dekoder HD na własność za praktycznie za niecałą złotówkę.

Na początku grudnia platforma pojawiła się promocja "Wymień SD na HD", w ramach której użytkownicy Telewizji na kartę SD mogą migrować do oferty "n" na kartę HD jednocześnie otrzymując dekoder HD na własność za 1 zł.


Powyższa promocja cieszy się dużym zainteresowaniem, więc organizatorzy postanowili wprowadzić kolejną promocje o nazwie "Przejdź na HD". Promocja trwa do 31 grudnia 2011 roku i skorzystać z niej mogą użytkownicy, którzy są klientami dowolnego operatora usług telewizyjnych w Polsce i korzystają u swojego operatora z telewizji w jakości SD. Wcześniej klient w internecie musi wypełnić ankietę, a przy odbiorze sprzętu okazać kurierowi do wglądu dowód zapłaty za usługi telewizyjne u innego operatora (nie starszy niż 6 miesięcy).

W ramach promocji klient dokonuje zakupu usługi telewizji "n" na kartę wraz z dekoderem HD (ITI 5800S) na własność oraz dostępem do pakietu Domowego HD na 12 miesięcy w cenie 239 zł (+ 19,90 zł kosztów przesyłki kurierskiej).

media2.pl