Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. #1
  ..::SatTV Mod:.. Awatar ziooomek
  Dołączył
  Nov 2006
  Przegląda
  localhost
  Posty
  527

  Domyślnie Telewizja "n" z telewizorem za 1 zł

  Telewizja "n" z telewizorem za 1 zł

  Trwa przedświąteczna walka o klienta płatnej telewizji. Kolejny operator kusi klientów sprzętem w promocyjnej cenie. Tym razem satelitarna telewizja "n" oferuje telewizor za złotówkę w zamian za podpisanie nowej umowy. Oferta dostępna jest także z usługą Multiroom HD.

  Od wtorku - 8 listopada 2011 roku - w telewizji "n" trwa promocja "Film HD - Bonus". Osoby, które skorzystają z nowej propozycji w ramach promocji będą mogły kupić za 1 zł telewizor LCD FULL HD 32'' Samsung 32D550. Dodatkowo w ramach usługi Multiroom drugi dekoder będzie oferowany za 0 zł.


  Warunkiem skorzystania z oferty jest podpisanie 29 miesięcznej umowy z abonamentem w kwocie 99 zł. W tej cenie klient otrzymuje dostęp do wszystkich pakietów tematycznych telewizji "n" oraz pakietów premium - FilmBox HD oraz nFilm HD (od 15 grudnia nPremium).

  Korzystając z promocji klient może wybrać także usługę Multiroom Standard. W ramach usługi aktywacja pierwszego i każdego kolejnego dekodera dekodera uzupełniającego. Następnie opłata miesięczna za korzystanie z Multiroom Standard HD w okresie gwarantowanym dla każdego dekodera uzupełniającego: 10 zł.

  Dodatkowo klient ponosi jednorazową opłatę 299 zł, na którą składają się opłata za nbox HDTV recorder oraz aktywację Turbo. Telewizor jest dostarczany do klientów droga kurierską w ciągu trzech tygodni od aktywacji promocji.

  Aktualizacja:
  Dodajmy, że korzystają z promocji z telewizorem za 1 zł klient zobowiązuje się do korzystania z oferty nieprzewalanie przez 29 miesięcy. Gdyby w tym czas klient skorzystał z możliwości rozwiązania umowy (np. przy okazji zmiany regulaminu) operator naliczy umowę karną za sam telewizor.

  media2.pl
  Ostatnio edytowane przez ziooomek ; 08-11-2011 o 18:53

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •