n: promocje dla nowych klientów od 8.04


Od 8 kwietnia 2011 roku telewizja n zaoferuje klientom podpisującym umowę nowe promocje. Zmiany będą dotyczyć abonamentu i oferty programowej. Przypomnijmy, że od 5 kwietnia br. dołącza National Geographic Channel HD - 26. kanał HD w ofercie n. Operator wprowadza trzy nowe oferty: Najlepsze HD, Filmowe HD i Full HD. Dotychczasowe promocje (Wielka Rewolucja 2, Wszystkie Pakiety n, Mini Full i Full) obowiązują do 7 kwietnia 2011 roku włącznie.


Promocja Najlepsze HD dotyczy klientów podpisujących umowę na 13 miesięcy. W jej ramach dekoder nbox HDTV/nbox HD DVB-T dostępny jest w cenie 0 zł, a nbox HDTV rekorder - w cenie 149 zł. Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką to koszt 199 zł. Abonament miesięczny w ramach tej promocji wynosi 59 zł. Opcje nFilmHD, HBO, Cinemax, Filmbox są dostępne dla klienta za 0 zł do końca miesiąca, w którym aktywował umowę. Kolekcje Picture Box, nSeriale są włączone do końca pierwszego miesiąca bezpłatnie.

Promocja Filmowe HD dotyczy umowy na 24 miesiące. W jej ramach dekoder nbox HDTV/nbox HD DVB-T oferowany jest w cenie 0 zł, nbox HDTV rekorder - w cenie 48 zł, a Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką - 148 zł. Abonament miesięczny dla tej promocji to 89 zł. Opcja Cinemax jest dostępna dla klienta za 0 zł do końca miesiąca, w którym aktywował umowę. Kolekcje Picture Box, nSeriale są włączone do końca pierwszego miesiąca bezpłatnie.

Promocja Full HD jest z umową na 24 miesiące. Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką jest w cenie 99 zł, a abonament miesięczny wynosi 129 zł.