"n": HBO i Cinemax tylko w HD, już 25 kanałów HDPo wprowadzeniu do Polski nowych kanałów HBO i Cinemax w wysokiej rozdzielczości, satelitarna telewizja "n" wprowadza zmiany w ofercie, zastępując stacje SD ich odpowiednikami w HD.


Telewizja "n" od samego początku swojej działalności stawia na rozwój telewizji wysokiej rozdzielczości w Polsce. Operator wszystkich swoich klientów wyposaża w dekodery umożliwiające odbiór kanałów HD dzięki czemu kanały w wersji SD może swobodnie zastępować ich odpowiednikami w wersji HD.

Wraz z wprowadzeniem do Polski nowych kanałów HBO i Cinemax w wersji HD (więcej o tym tutaj) telewizja "n" wprowadza zmiany w ofercie. Kanał HBO2 HD zameldował się w dekoderach na pozycji 103, HBO Comedy HD na pozycji 104, z kolei Cinemax 2 HD na pozycji numer 106 zastępując tym samym kanały w wersji SD.

Bez zmian pozostają ceny pakietów. Opcja HBO HD (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD) w telewizji "n' to koszt 25 zł, z kolei opcja Cinemax (Cinemax HD, Cinemax 2 HD) to koszt 15 zł. Ceny standardowe będą obowiązywały także w nowym cenniku (od 1 kwietnia).