TVP1 HD na wyłączność w ofercie n


Platforma n dołącza do swojej oferty od stycznia 2011 r. nowy kanał telewizyjny na wyłączność: TVP1 HD, czym potwierdza swoją pozycję lidera HD na rynku platform cyfrowych w Polsce. Już od Nowego Roku abonenci platformy n uzyskają ekskluzywny dostęp do oferty TVP1 HD, najpopularniejszego kanału Telewizji Polskiej, po raz pierwszy w historii oferowanego w pełni w krystalicznej jakości HD.


W nowej jakości na kanale TVP1 HD będzie można obejrzeć m.in. najpopularniejsze programy informacyjne - „Wiadomości” oraz „Teleexpress”. Nie zabraknie również cieszących się ogromną popularnością seriali takich jak “Ranczo” i “Ratownicy”, czy lubianego muzycznego show prowadzonego przez Roberta Janowskiego „Jaka to melodia?”.

Silną stroną TVP1 zawsze były wydarzenia sportowe takie jak Igrzyska Olimpijskie, piłkarskie Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy. Dzięki rozdzielczości HD zyskają one nowy wymiar, więc nawet najmniejszy szczegół nie umknie uwadze widza.

- Jesteśmy dumni, że jako pierwszy i na razie jedyny dostawca usług satelitarnych możemy zaoferować naszym abonentom TVP1 w jakości HD - powiedział Christian Anting, Dyrektor Operacyjny Platformy n. - W nadchodzącym roku TVP1 HD wyemituje wiele popularnych programów i ekscytujących wydarzeń sportowych. Cieszę się, że nasi abonenci będą mogli skorzystać z tej bogatej oferty programowej w najlepszej jakości obrazu - high definition. Zapewniając sobie ekskluzywność TVP1 HD na najbliższy rok, zwiększamy wartość naszej oferty i pozostajemy liderem w kategorii kontentu HD - dodał.