Świąteczna promocja n z umową na 13 miesięcy


10 grudnia 2010 roku telewizja n wprowadziła nową, świąteczną promocję. Świąteczna Wielka Rewolucja jest to w tej chwili jedyna oferta polskiej platformy satelitarnej z 13 miesięcznym okresem umowy. Świąteczna Wielka Rewolucja zawiera wszystkie pakiety n w tym aż 15 kanałów HD w cenie oraz opcje HBO, Cinemax, Filmbox, kolekcję Picture Box do dwóch miesięcy w prezencie. Dodatkowo obniżona została opłata aktywacyjna za odbiorniki. Odpowiednio nbox HDTV za 0zł i nbox HDTV recorder za 48 zł.


W skrócie:
Świąteczna Wielka Rewolucja
Okres trwania umowy: 13 miesięcy
Oferowany sprzęt: nbox HDTV – aktywacja 0 zł,
nbox HDTV recorder – aktywacja 48 zł
Abonament miesięczny: 48 zł

1. Okres od dnia zawarcia umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym umowa została zawarta jest okresem bezpłatnym.

2. Opcje: HBO, Cinemax, Filmbox, są włączone automatycznie dla abonenta do 2 miesięcy gratis, po okresie bezpłatnym opcje ulegają automatycznemu wyłączeniu. W przypadku wyboru dekodera nbox HDTV recorder abonent otrzymuje dodatkowo kolekcję PictureBox do 2 miesięcy gratis, która ulega automatycznemu wyłączeniu po tym okresie.

3. Opcja dodatkowa nFilmHD dostępna jest opcjonalnie i umożliwia dostęp do 2 kanałów filmowych: nFilmHD i nFilmHD 2 przez 6 miesięcy za kwotę 9,90 zł.

W tej promocji nie jest dostępna opcja Multiroom.

Pozostałe promocje na razie pozostają bez zmian, jednak najnowsza oferta zapowiada ostrą walkę o klienta i na jednej promocji pewnie się nie skończy.