Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Jul 2007
  Posty
  49

  Domyślnie Zmiany w promoacji telewizji "n"

  Zmiany w promoacji telewizji "n"

  We wtorek (16 lutego 2010 roku) telewizja nowej generacji "n" wprowadza drobne zmiany w swoich promocjach. Operator już nie będzie premiował nowych umów dodatkowymi dekoderami.
  Telewizja "n" rezygnuje z rozdawania darmowych dekoderów Telewizji na kartę
  z opłaconym abonamentem przy podpisywaniu nowej umowy. Była to dobra propozycja dla klientów zainteresowanych odbiorem cyfrowej telewizji na dwóch telewizorach w domu
  . Od 16 lutego 2010 roku operator wprowadza zmiany w promocjach
  - nowe umowy na telewizję "n" nie będą już premiowane dodatkowymi odbiornikami. W ofercie zostaną nadal cieszące się popularnością trzy oferty.

  W ramach opcji "Wielka Rewolucja" klient podpisuje umowę na okres 13 miesięcy i przez cały okres ogląda wszystkie pakiety
  tematyczne (72 polskojęzyczne kanały telewizyjne, w tym 10 w jakości
  HD) ) w cenie 48 zł zamiast 80 zł. Dodatkowo przez pierwszy miesiąc w prezencie otrzymuje darmowy dostęp do opcji dodatkowych: HBO, Cinemax, FilmBox, VOD PictureBox. Przygotowano także promocje na nFilm - za 9,90 zł przez 6 miesięcy.

  Kolejna propozycja "Hollywood" kierowana jest do abonentów lubiących filmy. Abonent podpisuje umowę na 18 miesięcy i przez cały okres jej płaci abonament w wysokości 68 zł zamiast 115 zł. W tej cenie klient ogląda wszystkie pakiety tematyczne oraz płatne kanały filmowe - HBO i nFilm (77 kanałów polskojęzycznych, w tym 13 w jakości HD). Dodatkowo przez pierwszy miesiąc abonent w prezencie otrzymuje darmowy dostęp do opcji dodatkowych: Cinemax i FilmBox oraz trzy miesiące kolekcji nScreen.

  Trzecia propozycja to oferta dla klientów, którzy w promocyjnej cenie chcą otrzymać dostęp do pełnej oferty telewizji "n". Abonent podpisuje umowę na 24 miesiące i w cenie 99 zł (zamiast 215 zł) otrzymuje dostęp do wszystkich pakietów tematycznych, pakietów dodatkowych (HBO, Cinemax, nFilm, FilmBox) oraz kolekcje VOD.

  media2.pl

 2. #2
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  May 2008
  Posty
  18

  Domyślnie

  Kolejne zmiany w telewizji "n" - w promocjach pojawiła się opcja Wszystkie pakiety n - 54zł zamiast 80zł/miesiąc. Aktywacja
  dekodera HD z nagrywarką teraz za 99zł
  a dekoder HD za 48zł. Przy zamówieniu dekodera z nagrywarką w prezencie dostajemy możliwość oglądania filmów z kolekcji Picture Box.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •