Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ..::SatTV User:.. Awatar andi1002
  Dołączył
  Nov 2008
  Przegląda
  Dolnyśląsk
  Posty
  97

  Domyślnie NC+Jakich kanałów brak

  Po fuzji abonenci NC+ zapragną nowych kanałów, bo te, które zostaną z połączenia n i CYFRY+ wkrótce nie będą już niczym nowym. Można manewrować zmianą nazw czy klonowaniem kanałów sportowych czy filmowych, ale to nie o to chodzi. Wydaje się, żeby zmusić abonentów do przechodzenia do oferty HD, czyli zamknięcia w przyszłości własnej oferty SD, należy wybierać kanały HD. Przykładem takiego brakującego kanału jest Travel Channel HD (w CYFRZE+ jest wersja SD tej stacji). Polacy coraz więcej będą podróżować, więc kanał podróżniczy obcy lub nawet własny jest wskazany. Takich przykładów jest więcej. Brakuje kanałów Bravo HD, Mezzo Live HD, Tracę Sports HD, iConcerts HD, Bollywood HD, ESPN America HD czy kanałów HD z rynku skandynawskiego, rosyjskiego czy ukraińskiego.

  Zapewne wielu obcym stacjom należałoby dać wybór, że albo pojawią się gratis (bez kosztów dla nowej platformy) w wersji HD z satelity na pozycji 13°E, albo wersja SD straci na znaczeniu. Optymalizacja powinna sięgnąć zagranicznych platform, które mają sygnał w jakości HD interesującej stacji z 13°E. Mowa tu o platformie Sky Italia, Nova czy Orange France.

 2. #2
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Dec 2010
  Posty
  47

  Domyślnie

  szczerze to nie ma nic ciekawego. Brakuje dużo starych kanałów które oglądam. Brak np. serii kanałów universal channel. jeśli chcą nowych klientów nie połączą kanały jakie były w n i c+ plus niech dodadzą nowe kanały.Po co np. canał+ film jak mógł zostać npremium.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •