Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Domyślnie Corel Paint Shop Pro Photo X2 PL  Opis Corel Paint Shop Pro Photo X2:
  Paint Shop Pro jest jednym z najlepszych programów do tworzenia i obróbki grafiki. Z wersji na wersję dogania on droższego konkurenta jakim jest Adobe Photoshop. Szereg opcji dotyczących edycji tekstu, dodatkowe filtry, możliwość optymalizacji grafiki, to tylko niektóre możliwości tej aplikacji. Do PSP dołączony jest Animation Shop, który służy do tworzenia animacji, bannerów etc. Ponadto użytkownik ma możliwość importowania danych ze skanera, kamer cyfrowych i innych urządzeń.

  Zalety Corel Paint Shop Pro:
  * Oszczędza czas - Z nowym Express Lab możesz oglądać i naprawiać zdjęcia o wiele szybciej niż poprzednio.
  * Potężne, łatwe w użyciu narzędzia - Retuszuj zdjęcia, zmieniaj kolory obiektów i usuwaj tła szybko i łatwo.
  * Ulepszanie zdjęć - Usuwanie efektu "czerownych oczu" i wiele innych funkcji.
  * Zamiana zdjęć w sztukę - Użyj setek efektów specjalnych by kompletnie odmienić Twoje zdjęcia.
  * Tani - Stań się posiadaczem potężnych profesjonalnych narzędzi za ułamek ceny innych programów graficznych.


  Corel Paint Shop Pro funkcjonuje na systemach Windows XP 32-bit, Windows Vista 32-bit, Windows 9x, Windows NT 4.0, Windows 2000.

  NOWOŚCI w programie Paint Shop Pro Photo X2


  NOWOŚĆ! Pracownia ekspresowa
  Ten zupełnie nowy, wyjątkowo szybki tryb korekty zdjęć jest zachwycający! Oszczędzaj czas dzięki modułowi Pracownia ekspresowa, który umożliwia edytowanie dziesiątków zdjęć w czasie, jaki kiedyś zajmowała edycja tylko kilku! Pomyśl, jak proste będzie przechodzenie przez foldery pełne zdjęć — kadrowanie, obracanie, usuwanie efektu czerwonych oczu i prostowanie — bez czekania na otwarcie każdego ze zdjęć.

  To tylko przedsmak możliwości korekty zdjęć za pomocą NOWEGO modułu Pracownia ekspresowa. Możemy opisać, jak pomaga on w przeglądaniu i korekcie zdjęć, ale aby naprawdę zrozumieć możliwości NOWEGO modułu Pracownia ekspresowa trzeba samemu go wypróbować.
  NOWOŚĆ! Grafitowy motyw obszaru roboczego
  Program Paint Shop Pro Photo X2 nie tylko został wyposażony w całkowicie nowe funkcje, ale także wygląda inaczej. Zaraz po uruchomieniu programu rzuca się w oczy NOWY, grafitowy motyw obszaru roboczego. Ciemniejszy motyw sprawia, że zdjęcia bardziej się wyróżniają! Użytkownicy, którzy nie lubią zmian, mogą powrócić do klasycznego interfejsu kilkoma kliknięciami.
  NOWOŚĆ! Scalanie zdjęć HDR
  Dzięki nowej funkcji scalania zdjęć HDR można łatwo tworzyć zdjęcia zawierające bogactwo szczegółów w obszarach cieni i świateł. Funkcja scalania zdjęć HDR pozwala na połączenie dwóch lub więcej zdjęć o różnych naświetleniach, a następnie rozjaśnia i przyciemnia zdjęcie, aby wydobyć najlepszy kontrast!
  NOWOŚĆ! Style warstw
  Dzięki NOWEJ funkcji Style warstw można do tekstu, zdjęć i twórczych projektów łatwo dodawać cienie, efekt płaskorzeźby, zewnętrzną i wewnętrzną poświatę, efekt fazy, a nawet odbicia. Najlepszą cechą funkcji Style warstw jest to, że po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian na danej warstwie efekt zostanie automatycznie dopasowany.
  NOWOŚĆ! Widoczne znaki wodne
  Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym fotografem lub po prostu chcesz udostępnić swoje zdjęcia online, dobrym pomysłem jest dodanie do zdjęcia dyskretnego znaku wodnego, przypominającego oglądającym, kto je zrobił. Dzięki NOWEJ funkcji Widoczne znaki wodne można z łatwością tworzyć i dodawać do wszystkich zdjęć osobisty znak wodny.
  NOWOŚĆ! Tubki i ramki obrazków
  Program Paint Shop Pro Photo X2 zawiera ponad 30 całkowicie nowych, profesjonalnie zaprojektowanych tubek obrazków oraz 30 nowych ramek obrazków! Dodatkowo użytkownicy, którzy uaktualnią program do wersji Paint Shop Pro Photo X2, otrzymają specjalny zestaw zupełnie nowych tubek i ramek obrazków!
  ULEPSZONE! Przekształcanie na film czarno-biały
  Ta funkcja umożliwia uzyskiwanie dynamicznych czarno-białych zdjęć poprzez symulację efektu korzystania z kolorowych filtrów przy czarno-białym filmie.

  Można teraz wybierać kombinacje kolorów z praktycznie nieograniczonego zakresu (wcześniej można było korzystać tylko z gotowych filtrów kolorów). Zapewnia to pełną kontrolę nad mikserem kanałów, ale za pomocą znacznie prostszego interfejsu. Ponadto można dostosować jaskrawość i zastosować efekt Wyrazistość, aby uwydatnić efekt fotografii czarno-białej.
  NOWOŚĆ I ULEPSZENIE! Narzędzia Kosmetyka
  Narzędzia Kosmetyka programu Paint Shop Pro Photo to zestaw profesjonalnych, prostych w użyciu narzędzi do retuszowania. W tym roku dodaliśmy dwie nowe funkcje do przybornika: NOWĄ funkcję Wyszczuplanie pozwalającą jednym kliknięciem sprawić, że osoby na zdjęciach wyglądają szczuplej, i NOWE narzędzie Krople do oczu, które eliminuje efekt czerwonych oczu. Dodatkowo, narzędzia Korektor skaz i Pędzel opalenizny również zostały ulepszone.
  NOWOŚĆ! Kadrowanie do nowego obrazka
  Osobom, które skanują wiele obrazków NOWA funkcja Wykadruj jako nowy obrazek pozwoli zaoszczędzić wiele czasu! Jest to szczególnie przydatne przy skanowaniu wielu obrazków na raz. Można teraz kliknąć opcję Wykadruj jako nowy obrazek, a wykadrowana część zeskanowanego obrazka zostanie automatycznie otwarta jako nowy dokument. Wystarczy tylko go zapisać!
  Kod:
  http://rapidshare.com/files/138362045/cpsppx2.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/138362047/cpsppx2.part2.rar
  - Przed instalacją wyłącz internet


  Polska  ...:::Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za umieszczone informacje/pliki:::...

 2. #2
  ..::SatTV Mod:.. Awatar ziooomek
  Dołączył
  Nov 2006
  Przegląda
  localhost
  Posty
  527

  Domyślnie

  Kod:
  http://rapidshare.com/files/308842335/paintshoppro12.rar

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •