Archicad 15 INT Build 3006 +Add-ons+ Cadimage +BIM Server + Documentation & Help (x86/x64)


Wielkość: 1,99 Gb

INFO:
Nowy ArchiCAD, oznaczony numerem 15, potwierdza pozycję firmy GRAPHISOFT jako lidera na rynku oprogramowania CAD dla architektów.
ArchiCAD 15 jest najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem do projektowania w systemie BIM, pozwalającym integrować pracę wielobranżowych zespołów różnych specjalności w sposób OTWARTY, z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania innych firm.
Tym razem hasło towarzyszące wprowadzeniu na rynek nowej wersji ArchiCADa brzmi "Broaden Your DESIGN Horizons", co w pełni oddaje charakter zmian i intencje twórców programu. ArchiCAD 15 ma poszerzać horyzonty i przełamywać bariery dzięki nowym rewolucyjnym możliwościom kreacji w wirtualnej przestrzeni 3D.
Mieliśmy już okazję zapoznania się z wersją beta nowego ArchiCADa i jego możliwości rzeczywiście są imponujące. W pierwszym momencie przyciąga uwagę nowe narzędzie Shell, służące swobodnemu tworzeniu łupin i powłok. Z pewnością przyjmą je z aplauzem zwolennicy swobodnego kształtowania form. Wręcz nieprawdopodobne możliwości zyskało też narzędzie Dach. Po kilku minutach zabawy nowym ArchiCADem stwierdzamy z zachwytem, że nie tylko wszystkie dotychczasowe narzędzia programu zyskały nowe funkcjonalności, ale też możliwe są zdumiewające interakcje pomiędzy nimi, a pracę w przestrzeni 3D wspomagają nowe mechanizmy inteligentnej nawigacji. Praca architekta polega jednak nie tylko na projektowaniu nowych budowli, często przecież zadanie polega na przebudowie lub renowacji budynków istniejących. Tu zmiany w ArchiCADzie są zupełnie zasadnicze - ArchiCAD 15 jest niezwykle elastycznym narzędziem również w tych zastosowaniach. Oczywiście programiści GRAPHISOFTu nie zapominają o tym, że zadaniem architektów jest też organizowanie i koordynowanie wykonywania projektów branżowych. Pełna implementacja standardu IFC sprawia, że projektanci branżowi mogą płynnie i interaktywnie pracować wspólnie z architektami nad jednym plikiem projektu BIM, mając przy tym pełną swobodę w wyborze oprogramowania. ArchiCAD zapewnia więc wielobranżowym zespołom projektowym swobodną pracę w systemie OTWARTYM, z wykorzystaniem oprogramowania różnych firm, najlepiej odpowiadającym ich potrzebom i upodobaniom. Bezpieczną i wydajną pracę wielobranżowych zespołów projektowych (również przez internet) wspiera zaawansowana technologia BIM Server, będąca przykładem najbardziej zaawansowanej technologii informatycznej nie tylko w dziedzinie CAD.
ArchiCAD w polskiej wersji językowej ukaże się tylko z niewielkim opóźnieniem w stosunku do wersji angielskiej. Dokładne informacje o terminach podamy niebawem.
W internetowej demonstracji "na żywo" ArchiCADa 15 (w języku angielskim) można uczestniczyć rejestrując się na stronie:
http://www.graphisoft.com/products/a.../webinars.html >


Kod:
http://www.filesonic.com/file/2267391084/Archicad153.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/2267464944/Archicad153.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/2267603534/Archicad153.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/2267314914/Archicad153.part4.rar
http://www.filesonic.com/file/2266756204/Archicad153.part5.rar