BMW M3 Challenge to gra wyścigowa od brytyjskiego studia Blimey! Games. Bodźcem, który spowodował, że omawiana produkcja ujrzała światło dzienne, było reklamowe porozumienie, zawarte pomiędzy jej wydawcą, korporacją 10tacle Studios a niemieckim koncernem motoryzacyjnym Bayer Motoren Werke (BMW). Co warte wzmianki, pierwsza prezentacja tytułu miała miejsce podczas międzynarodowych targów samochodowych IAA International Motor Show, odbywających się rokrocznie we Frankfurcie nad Menem.

Gra umożliwia nam wzięcie udziału w czterech trybach wyścigów. Są to kolejno: Test Drive (jazda próbna), Time Trial (walka z czasem i samochodem-widmo), Race Weekend (zmagania z maksymalnie 15 oponentami, sterowanymi przez trzypoziomową, Sztuczną Inteligencję) oraz Multiplayer Race (potyczka z 15 żywymi przeciwnikami za pośrednictwem Internetu lub sieci LAN).

Autorzy projektu zadbali o to, aby gracze zasiadający za kierownicą luksusowych aut BMW M3 mogli dostosować maszyny do własnych upodobań, decydując chociażby o kolorze ich karoserii czy też dobierając zależne od własnego gustu felgi. Ponadto w trakcie jazdy każdemu z użytkowników dane jest korzystać z czterech widoków kamery, a także opcji Replay, umożliwiającej obejrzenie powtórki z rozegranego wyścigu i przeanalizowanie popełnionych w nim uchybień.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce 5700 lub lepsza), 500 MB HDD, Windows XP/Vista.
Opis pochodzi z serwisu: http://www.gry-online.pl/


Kod:
http://rapidshare.com/files/89892469/BMW_M3_Challenge.part1.rar
http://rapidshare.com/files/89914241/BMW_M3_Challenge.part2.rar
http://rapidshare.com/files/89929260/BMW_M3_Challenge.part3.rar
http://rapidshare.com/files/89939280/BMW_M3_Challenge.part4.rar