Back_to_the_Future_EUR_PS3-ANTiDOTEOPIS:


Back to the Future to epizodyczna przygodówka, będąca adaptacją serii popularnych filmów fantastyczno-naukowych, znanych w naszym kraju pod tytułem Powrót do Przyszłości. Gra nie jest jednak interaktywną wersją filmowych wydarzeń, ale ich kontynuacją. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Telltale Games, które na koncie ma takie cykle jak Sam and Max, Wallace and Gromit czy Tales of Monkey Island.


Gra opowiada o perypetiach dwójki przyjaciół - amerykańskiego nastolatka Marty’ego McFly’a oraz szalonego naukowca Emmetta „Doc” Browna. Największym wynalazkiem tego drugiego jest wehikuł czasu pod postacią samochodu DeLorean DMC-12. Nietypowy duet wykorzystuje niezwykłą maszynę do podróży w czasie, odwiedzając zarówno przeszłość, jak i przyszłość. Historia zaczyna się sześć miesięcy po zakończeniu filmowej trylogii. Marty otrzymuje wiadomość od doktora, który zaginął gdzieś w kontinuum czasoprzestrzennym i nie wahając się długo, postanawia wyruszyć mu na ratunek.


Back to the Future to podzielona na odcinki gra przygodowa. Zabawa polega na eksplorowaniu lokacji, prowadzeniu konwersacji, zbieraniu przedmiotów i wskazówek oraz rozwiązywaniu zagadek. Zgodnie z duchem filmowych pierwowzorów rozgrywkę uatrakcyjniają też nieoczekiwane zwroty akcji. Gra dzieli się na kilka samodzielnych epizodów. Każdy z nich można rozegrać bez znajomości pozostałych, choć ukończenie całej serii we właściwej kolejności daje znacznie większą satysfakcję.


Produkcja działa na autorskim silniku graficznym Telltale Games i oferuje kolorową grafikę o nieco kreskówkowym stylu. Trzeba przy tym podkreślić, że strona wizualna jest zdecydowanie bardziej realistyczna niż oprawa, jaką serwowały poprzednie pozycje tego studia. W grze głosu użyczył między innymi znany z filmowego pierwowzoru Christopher Lloyd, a w pracach nad fabułą zaangażowany był scenarzysta trylogii Bob Gale.
INFO:


#Game Info#


Origin.........: Europe
Languages......: En, Fra, Ger
Release Date...: 2013/02/02
Size...........: 2x1 GB
Filename.......: ant-bttfe.***
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/aKeGJhAtSRMtXK2e/Back_to_the_Future_EUR_PS3-ANTiDOTE.part1.rar
http://egofiles.com/dWCNH1g9D0dC5i9D/Back_to_the_Future_EUR_PS3-ANTiDOTE.part2.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/back-to-the-future-eur-ps3-antidote-part1-rar/11385926/
http://download.hellshare.pl/back-to-the-future-eur-ps3-antidote-part2-rar/11385921/
Kod:
http://catshare.net/PEp4PlH96CZtmX4V/Back_to_the_Future_EUR_PS3-ANTiDOTE.part1.rar
http://catshare.net/xs9A7vqsYNDv4v08/Back_to_the_Future_EUR_PS3-ANTiDOTE.part2.rar
HASŁO:


upload