Heavy.Fire.Shattered.Spear.PS3-DUPLEXOPIS:


Rozwijana od 2010 roku seria Heavy Fire znana jest przede wszystkim użytkownikom konsol produkowanych przez koncern Nintendo (Nintendo Wii, Nintendo 3DS). Co prawda deweloperzy z krakowskiego studia Teyon w 2011 roku pokusili się o multiplaformową produkcję – Heavy Fire: Afghanistan, jednak dopiero gra Heavy Fire: Shattered Spear tworzona była stricte z myślą o możliwościach komputerów PC oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3.


Osią fabularną gry jest zagrożenie nuklearne. Amerykański szpieg zdobywa tajne informacje odnośnie położonych na terenie Iranu instalacji wojskowych, w których przechowywane są pociski jądrowe. Niestety, agent znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Gracze wcielają się w role członków jednostki specjalnej wysłanej z misją dotarcia do szpiega, a następnie zlokalizowania i unieszkodliwienia niezwykle groźnej broni.


Zgodnie ze schematem serii, zabawa Heavy Fire: Shattered Spear opiera się głównie na dynamicznych sekwencjach strzeleckich w stylu zręcznościowych „celowniczków”. Gracz ma ograniczoną możliwość przemieszczania postaci, a jego głównym zadaniem jest naprowadzenie celownika broni na pojawiających się co chwila przeciwników zanim ci zdążą wystrzelić w jego stronę.


Twórcy zadbali o bogaty arsenał dostępnej broni, wśród której pojawiają się m.in. pistolety, strzelby karabiny szturmowe i snajperskie. Niektóre fragmenty rozgrywane są na pokładzie pojazdów, w tym wozów pancernych, helikopterów, a nawet samolotu wojskowego A-130. Wśród nowości wprowadzonych w Heavy Fire: Shattered Spear uwagę przykuwają przede wszystkim możliwość ukrycia się za osłoną (chroni przed ostrzałem z określonego kierunku), a także sekwencje wymagające użycia broni snajperskiej oraz noktowizorów.


W porównaniu z wcześniejszymi odsłonami cyklu Heavy Fire: Shattered Spear wyróżnia się znacznie bardziej dopracowaną warstwą audiowizualną. Deweloperzy wykorzystali stale rozwijany, autorski silnik, którego możliwości zostały zmodyfikowane pod kątem bardziej wydajnych platform sprzętowych.
INFO:


Date : 01-2013
Languages: English
Platform : PS3
Genre : Action
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/utdL1DR6wSyGO6Ga/HF.Shattered-DUPLEX.part1.rar
http://egofiles.com/ccKEojj0ZEwLt3I7/HF.Shattered-DUPLEX.part2.rar
http://egofiles.com/n2rmJiANzsuu0EyJ/HF.Shattered-DUPLEX.part3.rar
http://egofiles.com/Fjf5i7mXdPDUYmSz/HF.Shattered-DUPLEX.part4.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/hf-shattered-duplex-part1-rar/11318476/
http://download.hellshare.pl/hf-shattered-duplex-part2-rar/11318484/
http://download.hellshare.pl/hf-shattered-duplex-part3-rar/11318496/
http://download.hellshare.pl/hf-shattered-duplex-part4-rar/11318499/
Kod:
http://catshare.net/8tfX0DNQyHohPt1I/HF.Shattered-DUPLEX.part1.rar
http://catshare.net/t5OD5bd234x9w0F3/HF.Shattered-DUPLEX.part2.rar
http://catshare.net/WkbVI06dBPGHbE0O/HF.Shattered-DUPLEX.part3.rar
http://catshare.net/u1H9r6VejVVX5skE/HF.Shattered-DUPLEX.part4.rar
HASŁO:


upload